ברוכים הבאים, אורח

שלום, כולם.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, כולם. 2551 צפיות

שלום, כולם. לפני 9 שנים, 1 חודש #76050

אמנם הנסיבות שמביאות אותי לכאן הן לא מי-יודע-מה, ובכל זאת: אני שמח להתחיל ברצינות באיזשהו תהליך.

אני בן 20, תלמיד ישיבה (דתית-לאומית). הלימודים בונים אותי מאוד, ובכל זאת, הנפילות באינטרנט לא נעשות מעודנות יותר... אני חושב לעתים שאם ככה אני בישיבה, איזו התמודדות תהיה לי מחוצה לה? בין היתר, זה מה שגרם לי להחליט לגדוע את ההדרדרות באיבה. עם זאת, ההחלטה לכשעצמה לא עושה את העמידה מול היצר לקלה יותר. (עכשיו, למשל, אני אחרי יממה לא פשוטה מהבחינה הזאת...)

אני חש שככל שהתלהטות היצרים גוברת, כך בניין המידות שלי נפגם ונשחת ונשחק. זה כאילו היצר הזה מזין יצרים אחרים. למשל, העיסוק הזה בעצמי מהצד המיני, קובע בי עמדה נפשית כזאת של אנוכיות. ומצד אחר, גם המשמעת העצמית נחסרת. (אני לא יכול לשלוט בעצמי?)

אני חושב אולי להתחיל להיפגש בקרוב עם בנות לקראת חתונה ואני רוצה להגיע לשם שלם ולחסוך ממני וממנה, תהא אשר תהא, תסכול וייסורי מצפון.

אני רוצה להתבגר מזה,
אני רוצה להתגבר על זה.

אני יודע שאני כותב לא מסודר וקופץ מנושא לנושא. מתנצל על כך, על פי רוב אני משתדל להקפיד על הניסוח. זו פשוט הפעם הראשונה שאני חושף את המטען הזה וההתפרצות הזאת מתבטאת כנראה גם בכתיבה.

אני "רוח נכון",
נופל וקם, אבל אופטימי סך-הכל.

תשובה: שלום, כולם. לפני 9 שנים, 1 חודש #76052

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר וברוך הבא!
אם אתה רוצה להתחיל ברצינות באיזה שהוא תהליך - זה המקום בשבילך!

אם אתה חושב שאתה יכול לבד, ואתה רק צריך ארגז כלים בכדי לנצח את התאווה, הורד את מדריך התכנית של שמור עיניך, בקישור שבתחתית העמוד.

אם ברור לך שאתה לא יכול לבד, ומה שלא תעשה - תמיד תמצא את עצמך באותו בוץ מוכר ולא אהוב, אז אולי כדאי שתנסה לקרוא כאן בפורום על תכנית שנים עשר הצעדים ובפרט בפורום "קולות של החלמה". בחסד אלוקים הוא משאיר אותי נקי באמצעות התכנית הזו במשך 538 יום. מספר בלתי נתפס בעליל עבורי, הנופל הסדרתי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: שלום, כולם. לפני 9 שנים, 1 חודש #76083

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הגעת למקום הנכון

תיכנס, תשתף, תצטרף לאתגר 90 הימים ושאר תוכניות ההחלמה ותראה ברכה בעז"ה

תגובה: שלום, כולם. לפני 9 שנים, 1 חודש #76109

טוב שאתה כאן. מכאן בע"ה זו תהיה נקודת מפנה בשבילך.

תעבור על הדברים שכבר נאמרו, תחכים.. תתחיל להית חלק

שיהיה בהצלחה רבה!!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי הכל לטובה!.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן