ברוכים הבאים, אורח

היי חדש...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי חדש... 4106 צפיות

היי חדש... לפני 9 שנים, 1 חודש #76383

• רוח
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
היי אני חדש כאן...

אני במלחמה הזאת הרבה מאוד זמן(8 שנים) ואשמח לנצח אותה!

בהצלחה לכולנו!

תגובה: היי חדש... לפני 9 שנים, 1 חודש #76386

שלום,

לא שמחת במשך 8 השנים לנצח במלחמה ??

איך אתה חושב עכשיו להצליח ????
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: היי חדש... לפני 9 שנים, 1 חודש #76388

• רוח
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
התכוונתי לשמחה שלימה...

אני בטוח שאני אצליח...אני רק לא יודע איך...

יש הצלחות במערכות ובקרבות מסויימים אבל את המלחמה עוד לא....

נמשיך אחי. נמשיך בדרך העולה. אל האור. אל הטוב. אל ה'.

תגובה: היי חדש... לפני 9 שנים, 1 חודש #76398

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר וברוך הבא!

אני חושב ש"הוי אריאל,,,,," התכוון לרמוז למשהו שרבים מהבאים לכאן מרגישים לגבי עצמם: ברור להם שהם לא יכולים לנצח.

אותם חברים מרגישים, וכפי שכתבת, שייתכן שהם יצליחו "במערכות ובקרבות מסוימים", אבל ברור להם שאין להם שום סיכוי לנצח את המלחמה, ובסופו של דבר הם יחזרו לאותה משבצת כואבת של הנפילה.

אתה מספר שאתה שמונה שנים במלחמה הזו. אני הייתי בה כמעט עשרים, ושום דבר שעשיתי לא עזר לי לנצח אותה (רשימה חלקית ביותר היא: קריאת כל הספרים התורניים בנושא, תפילות, מקווה, צומות, נדרים, תיקון הכללי, טיסה לאומן, התחזקות במגוון תחומים, פנייה לחברים, רבנים "רגילים", רבנים מקובלים ואנשי מקצוע, חיים ללא אינטרנט, אינטרנט חסום, ניתוק הרדיו מכל המכשירים בבית, הפקדת מכשירי המדיה בידי אשתי ועוד ועוד).

כשהגעתי לכאן עם ההבנה הזו, הייתי פתוח לשמוע על גישה חדשה, שמבוססת על ההכרה שאין לי שום סיכוי לנצח את התאווה בכוחות עצמי. הגישה הזו אפשרה לחסד ה' להיכנס אליי ולהשאיר אותי נקי במשך 548 יום. מספר שלא העזתי לחלום עליו ומגיל 12 מעולם לא הגעתי קרוב אליו.

אז אם אתה לא "מכור לתאווה" ואתה חושב שתוכל לנצח בכוחות עצמך - מצוין, יש את "מדריך התכנית של שמור עיניך" בתחתית העמוד, ואותו תוכל להוריד וליישם.

אבל אם אתה מכור, או שהתיאור שלי אודות חוסר האונים מול התאווה נשמע קשור אליך, אז אולי כדאי שתנסה לשמוע גם על הכיוון הזה.

בהצלחה בכל אשר תפנה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן