ברוכים הבאים, אורח

שמח בגילוי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמח בגילוי 3744 צפיות

שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76661

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
לא יודע איך להתחיל קראתי פה שהתאוה רוצה חושך ולכן חשוב השיתוף אני מרגיש את זה שזה אכן כך.
נתחיל מהסוף אני כמעט בן 40 נשוי + 7 נמצא במצב משפטי בעייתי עקב התאוה
חיפשתי באינטרנט הגדרה למכור והגעתי לאתר הזה
זה הדבר המשמח ביותר שקרה לי, קשה לומר את זה אבל אולי כל המצב ההזוי שהגעתי אליו היה בכדי לגלות שאני מכור, מבחנתי זה הישג משמעותי רק ההגדרה לבד וההבנה למצב.
הצלחתי כבר להיעזר בכמה עצות כאן באתר, כמו לעשות הפוך ממה שאני רוצה וכן להבין שלא אני רוצה את התאוה זה המחלה/הבריחה וכן נרשמתי לטבלת ה90 ימים. אשמח להמשיך ולהיעזר באנשים היקרים שכאן לקבל עצות וחיזוקים
כתבתי כאן בעדינות רבה ומעט מאוד אע"פ שבליבי מתחוללת מהומה רבה וכולי רועש וגועש מבפנים אולי בהמשך זה ישתנה צריך ליזכור שהבדידות היתה בן לוויתי הקבועה כמעט 40 שנה ועכשיו הגיע הזמן להשתחרר ממנה

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76665

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
עמוס כתב:

אני כמעט בן 40 נשוי + 7 נמצא במצב משפטי בעייתי עקב התאוה

בזמנו כתבתי פוסט על איזה סמנכ"ל בחברת הייטק שנאשר בעבריינות מין, וחשבתי על כמה אני מצטער בשבילו על כך שלא גילה את האתר הזה בזמן, אולי היה מציל אותו.

אבל, למרות שאתה כבר הצלחת להסתבך משפטית, אף פעם לא מאוחר להתחיל את הדרך חזרה. על מה שכבר עשית תצטרך לשלם, אבל לפחות תוכל להחזיר את החיים שלך לשפיות.

מאחל לך המון הצלחה. כנס לאתר לפחות פעם ביום ובנוסף בכל רגע שאתה מרגיש איזו מחשבה בעייתית שנכנסת ("אולי ניכנס לאתר ההוא רק כדי לבדוק אם השתחררתי מהתאווה" וכאלה)

תשתף אותנו בהתקדמות בתהליך ובעז"ה תראה ברכה

שיהיה לך עוד יום נקי

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76675

שלום עמוס.
קודם כל - אוהבים!!
ומזדהים מאוד עם מצבך.
בנוסף למה שכתב אלי, בהודעה מעליי,
עבור מכורים הדרך שהוכחה כיעילה באמת ולאורך זמן עבור הרבה מאוד אנשים בעולם (אני משער שכמה מליונים) היא "תכנית 12 הצעדים".
הצעד הראשון של התוכנית למעשה כבר ביצעת אותו, לפחות ברמה הראשונית: הודית שאתה חסר אונים מול התאווה.
אבל כדי שהתוכנית תעבוד, צריך לעבוד אותה.
לכן אני מציע לך לקרוא על תוכנית 12 הצעדים למכורים למין, ולפנות לחברים פה באתר, לקו-החם של שמור עינך. ולעלות על דרך של החלמה. ומה יותר מהר, יותר טוב.
אתה יכול לפנות אלי בהודעה פרטית ואשלח לך את כתובת המייל שלי. אשתדל לסייע ככל יכולתי. (אני בעצמי מכור בהחלמה - אסירות תודה לאלוקים - ועובד את תכנית 12 הצעדים).
בהחלמה,

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76680

שלום עמוס,

ברוך הבא לפורומינו הנפלא,

אאחל לך שתצליח ותמצא-תקבל כאן לפחות את מה שאני קיבלתי מכאילו חברים טובים ומסורים !

רק רציתי לאמר לך שוב כקודמי שהגעת בעצם בדיוק למקום המתאים עבורך [כך עכ"פ היה נראה לי מסיפורך] ובעזרת ה' תוכל לצאת מכל הבוץ שאפף אותך כ"כ המון שנים !!

בהצלחה !
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76681

שלום לך עמוס היקר

כלל ידוע הוא שלעולם לא מאוחר. כל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן.

חז"ל אמרו "בן ארבעים לבינה" וכנראה שזה מה שהביא אותך לכאן...

החברים כאן מקבלים אותך כאן בזרועות פתוחות, בחום ובאהבה. והעיקר: בהבנה! אנו מבינים את הקשיים שבהם התמודדת, מזדהים איתם, יודעים שזה לא היית אתה אלא התאווה שבך ששלטה בך.

מברכים אותך שתצא מהמצב המשפטי עם כמה שפחות כאב ועגמת-נפש.

כאן תתחיל את דרכך החדשה, דרך שסופה אור, שמחת חיים, שלווה והנאה.

"תנו רבנן, יש מהן אומרים אשרי ילדותנו שלא ביישה את זקנותנו - אלו חסידים ואנשי מעשה; ויש מהן אומרים אשרי זקנותנו שכפרה את ילדותנו - אלו בעלי תשובה" [סוכה נג, א]

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76713

• עמוס
  • דירוג כסף
תודה רבה לכולם על התגובות המעודדות ומכוונות
עשיתי עוד צעד ביצירת קשר עם מנהלי התכנית וקבעתי פגישה ללימוד על 12 הצעדים
וזה בא מהכוח שקיבלתי פה
אוהב ומעריך מאוד את כולם

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76720

כל הכבוד לך חבר יקר !!

בהצלחה מרובה לכל אורך הדרך !!

תומכים-אוהבים-דואגים !

כולנו,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76748

תודה על השיתוף,

כשאני רואה מבגור ממני מבקש עזרה, זה עוזר לי להפנים שבלי טיפול הסיפור הזה לא יעזוב אותי.

בנוסף, האם יש קשר בין השתתפות בסדנת 12 הצעדים ל להשתתפות בקבוצות ?
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי לייביש.

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76838

• עמוס
  • דירוג כסף
שוב בזככות התמיכה וכן החומר שקראתי באתר הצלחתי להתקדם עוד וכבר הייתה לי פגישה עם ללמוד על 12 הצעדים.
אני מרגיש כבתוך חלום מרוב השמחה שמציפה אותי רק מלהבין מה הבעיה שלי, לפעמים צריך להגיע לתחתית בשביל להבין דברים...
אין לי אשליות בכמות העבודה, זו עבודה לכל החיים, אבל לפחות אני יודע שאני בכיוון.
תודה ענקית לכל האנשים היקרים שבאתר הזה

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים, 1 חודש #76866

• טהרת הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 1242 ימים
  • חבר ותיק
שלום חבר יקר

שמח שאתה איתנו גם אני כבן 40 + 7

מאחל לך הרבה הצלחה בדרך ,יש לך הרבה מוכנות וזה חשוב כאן מאוד ,הרגשת השמחה יעזור לך מאוד

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים #76874

• Guri
  • חבר קבוע
מסקרן אותי איך התקדמת מאז שהתחברת לאתר. קראתי את הפוסטים שבשרשור שלך והיה מאד מעניין. 12 הצעדים זה דבר שאני חרד ממנו מכיוון שזה תהליך ארוך. אבל אני אצטרך להתחיל מאיזה שהוא מקום. האם אתה בתהליך 12 הצעדים?

עמוס כתב:
שוב בזככות התמיכה וכן החומר שקראתי באתר הצלחתי להתקדם עוד וכבר הייתה לי פגישה עם
ללמוד על 12 הצעדים.
אני מרגיש כבתוך חלום מרוב השמחה שמציפה אותי רק מלהבין מה הבעיה שלי, לפעמים צריך להגיע לתחתית בשביל להבין דברים...
אין לי אשליות בכמות העבודה, זו עבודה לכל החיים, אבל לפחות אני יודע שאני בכיוון.
תודה ענקית לכל האנשים היקרים שבאתר הזה

תגובה: שמח בגילוי לפני 9 שנים #77345

• טהרת הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 1242 ימים
  • חבר ותיק
סליחה על האיחור בתגובה
אני לא ראיתי את שאלתך עד היום
אבל יש צירוף מיקרים מעניין ש היום אני נפגש בעז"ה עים ספונסר בפעם הראשון כדאי להתחיל 12 צעדים
הכאב שלי מהמחלה היגיע לרמה כל כך כבד שאמרתי לעצמי אעשה הכל על מנת להתקדם ולהתרחק מהשימוש וההשתעבדות לאוננות
אני מתבייש לבוא לקבוצות לשתף ולחלוק אבל יותר מגעיל וקשה בשבילי להישאר עים המחלה ולאונן ולרדוף תאווה ולכן זה הכריע אותי לקחת את התוכנית על כל מה שהיא מציע ולוותר על אי נעימות כזה או אחר
בברכת יום נקי ומפוכח לי ולחבריי כאן וב SA
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן