ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: אהלן 1640 צפיות

אהלן לפני 8 שנים, 11 חודשים #77787

• מה נעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 538 ימים
  • חבר קבוע
אהלן. אני חדש פה.
כבר הרבה מאוד זמן אני מחפש דרך לנצח את הביקור המתמיד באתרים, ואת יצר המיניות שתוקף אותי מדי פעם ואין לי דרך לחמוק ממנו, ולרוב זה מסתיים בהשחתת זרע..
איך שהוא פגשתי חבר טוב ביום כיפור וישבנו והשיחה ככה גלשה והוא ככה פתח אותי לכל העולם הזה של הקבוצות והאתרים בנושא.
את האמת שיש בי הרבה תקוה, ואני מאמין שאני אצליח, שמעתי על זה מכמה אנשים והם עודדו אותי ושיתפו אותי בהצלחות שלהם. הלוואי שאני לא רק חולם.
אשמח לקבל עזרה ועצות, ובעזרת ה' נעלה ונצליח.

תגובה: אהלן לפני 8 שנים, 11 חודשים #77788

ברוך הבא חבר יקר,

אם אתה שואל אותי "מה נעשה?", אז התשובה היא להתחיל לקרוא כאן את הפוסטים של החברים, ואתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל שלי, ואשמח לעזור לך.
המייל שלי הוא: matchilshuv@gmail.com.

אני רק יאמר לך על עצמי שלפני שהגעתי לקבוצות החיות לא אהבתי לקום בבוקר, ולא היה לי בשביל מה לקום חוץ מבשביל לאונן ולחפש תאווה, למרות שעשיתי עוד הרבה דברים במשך היום וגם למדתי הרבה אבל התאווה הסתובבה לי כל הזמן בראש ולא הייתי רגוע, וכיום באסירות תודה אני נקי ורגוע ומתקדם בדרך הרוחנית של תוכנית 12 הצעדים.

בהצלחה רבה חבר יקר
אוהב אותך מאד למרות שאני לא יודע איך אתה נראה ואיזה כיפה יש לך על הראש (וזה בכלל לא משנה לי)
"מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: אהלן לפני 8 שנים, 11 חודשים #77790

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חבר יקר,
אני מרגיש את הקושי שלך, כי גם אני שאלתי עד לפני 55 יום "מה נעשה". ניסיתי הכל, מה לא...
עד הגעתי לאתר המיוחד הזה.

לקרוא פוסטים, לצעוד לפי 12 הצעדים. ופתוח במרץ את האתגר של ה90 יום.
כמה קשה, ככה מתוק!

אוהבים אותך!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: אהלן לפני 8 שנים, 11 חודשים #77791

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תצטרף לאתגר 90 הימים ותעדכן באופן שוטף

תשקיע בזה כמה שתוכל ותראה ברכה

שיהיה לך עוד יום נקי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן