ברוכים הבאים, אורח

חדש פה עם שאלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה עם שאלה 2672 צפיות

חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78330

אני הרבה הרבה מאד זמן נופל בדבר הזה. עכשיו אני מנסה להבין את התהליך הפסיכולוגי של הצפייה בסרטים לא צנועים וכו וכו ... בעצם מה גורם לי לעשות את זה ? ועכשיו שאני מנסה להימנע מזה איך אני אשלים את החסר? עם מה אני אשלים את המשבצת הזאת? ואיך אפשר לנווט את הכח הזה לטוב? קצת מיואש.. תודהה

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78332

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא, מבין השאלות נשמע שאתה רוצה להפסיק ונמאס לך מזה, אז ברוך הבא למקום מציל חיים, שאלת שאלות שזה מקיף את כל התכנית והתשובות הם אין סוף, ננסה לתמצת בכמה מילים, למה אנו נופלים? כי יש לנו חור בנשמה וסובלים מהתמכרות לתאווה וכרגע אנו ממלאים אותו בשלילי, דהיינו תאווה, ומה משלים במקום התאווה? אלוקים, אבל להגיע לזה צריכים להתחבר לקבוצות ולעשות 12 צעדים ובעז"ה נגיע לשיחרור מהתאווה, תמשיך לבוא ולאט לאט תתחבר למקום הזה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78333

• tc
  • דירוג פלטיניום
שלום לך!
אני חדש כאן לא יותר מכמה שבועות
יתכן שמה שאני כותב לא בעל ערך כל כך
בכל זאת אכתוב מנקודת מבטי
נדמה לי ששורש העניין זהו רצון לנתינה או התקשרות שבעצם בדרך כלל בנתינה אדם מרגיש התחדשות חיים וכשחסרה לו התחדשות זו זה יכול להוביל למקום הלא נכון
אני כותב זאת גם מתוך התבוננות במצבי כי האמת שהתחלתי להסתבך בעניין אחרי הרבה מאוד שנים של הסתגרות
מצד שני נדמה לי שגם הנפילות עצמם יוצרות קושי להגיע לנתינה או התקשרות
זה יכול להיות קשה מאוד
צריך אולי למצוא מקום שבו יש לך בכל זאת איזה נקודה ולו הזעירה ביותר שבה אתה שייך לנתינה ולנסות לבנות את הנקודה תחילה באופן זעיר מאוד ואח״כ אולי קצת יותר
אולי חלק מהעניין שיש עמוק בפנים רצון אדיר לנתינה וקושי עצום לממש אותה וזה מוביל ליאוש ובריחה
אולי האמונה שכל הגודל העצום של זה הרצון האדיר הוא עצמו מתנוצץ באותה נקודה זעירה מאוד שכן הצלחנו למצוא בנו
יכולה לשלוח קוי אור וחיים למצב שבו אנחנו נמצאים
מתנצל אם התפלספתי יותר מדי מקווה ומאמין שתקבל תגובות ממנוסים יותר וותיקים יותר שיהיה לך ובעצם לכולנו בהצלחה

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78336

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! וברוך הבא לאתר! אני יכול לספר לך משהו על עצמי. אני נכנסתי לאתר בעבר אך מה שעשיתי אז זה רק לנסות להבין מה בדיוק ואיך צריך לעשות ומה זה משפיע בפנים וכו' אך מה שקרה לי הוא שהמשכתי ליפול ובסוף נטשתי את האתר. .. ב"ה חזרתי לאתר והפעם קודם התחלתי לעשות דברים ורק אח"כ אני מנסה לנסות להבין. אני לא בא חס וחלילה לומר לך מה לעשות רק משתף אותך במשהו שקרה לי כדי שתהיה עם יד על הדופק. שיהיה לך המון בהצלחה והחלמה מתוקה.
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78350

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
"אחרי המעשים ימשכו הלבבות"

קודם תתחיל את הפעולות המוצעות באתר. אחרי שבעז"ה זה יועיל לך תנסה להבין למה זה הועיל

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78368

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
פורנו זה דבר רע, כמו הרבה דברים רעים שקיימים בחברה שלנו שהאינטרס שעומד מאחוריהם הוא כסף.
פורנו זה רע כמו שסוכר זה דבר רע, כמו שטלוויזיה זה דבר רע.
פורנו נוצר כדי שתתמכר ותצטרך כל פעם לחזור לצרוך את זה- ככה הם מרוויחים כסף.
זה גורם לאימפוטנציה, לדכאון, לחרדה ולעוד המון דברים.
רוב האנשים רוצים כל הזמן סיפוקים ונוחות כי לבנות להתפתח ולהתמודד עם עצמנו זה יותר קשה.
אז אנחנו רוצים לדחוף פיצה ואוכל בריא כל היום לפה, ולראות טלוויזיה ולאונן.. שכל הזמן מישהו ימלא אותנו ויבדר אותנו כי אנחנו ריקים מבפנים.

אך הפורנו זאת לא הבעיה שלך, ברגע שתתפתח ותמלא את עצמך בבטחון עצמי אמיתי, ובשלמות וסיפוק עצמי ואהבה... לא תצטרך דברים חיצוניים כמו פורנו שימלאו אותך...

תקרא ספרים, תעשה כסף, תרכוש חברים טובים, מדיטציה, תעשה ספורט, תלמד דברים חדשים... שתאהב את עצמך והעולם שלך יהיה מלא... לא תצטרך לברוח כל הזמן

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78377

פרי,

קראתי ספרים טובים, עשיתי כסף, רכשתי חברים טובים, עשיתי ספורט, למדתי דברים חדשים, העולם שלי היה מלא עד אפס מקום ולמרות זאת המשכתי לאונן ולפורנן...

אחרי נסיונות ארוכי שנים של כמעט חצי יובל מה שעזר לי זו התוכנית המוצעת כאן, נקודה! אין לי זמן לנסיונות נוספים ואין לי חשק לזה, מדובר במשאב היקר ביותר שלי, החיים עצמם. זו הסיבה שאני ממליץ על הדברים והפעולות שכאן.

אם מישהו יביא לי כאן משהו מוכח שעבד אצלו עם קבלות ייתכן בהחלט שאבדוק את זה. בינתיים אני כאן וזוכה לנקיות 438 יום כפי שלא זכיתי מעודי.

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78380

• tsahi
  • חבר חדש
חוכמה להגיד לי לנתק או לשים פילטר על האינטרנט ? תגיד לי להפסיק וזהו , בשביל זה אני פה כי אני לא מצליח להתנתק או לשים פילטר או פשוט להפסיק אז איזה עצות עוד יש ? את זה אני מברר כרגע מקווה שאמצא משהו בשבילי שהוא בר ביצוע

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #78450

תודה רבה חברים...
אז מה הדבר שהכי עזר לכם באתר כדי להתחיל להיגמל?

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #78460

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ניסתי שנה וחצי להיות נקי דרך הפורום בלבד ולא נגמלתי, נחשפתי לקבוצות ועשיתי צעדים ובאבירות תודה התחלתי לעלות על דרך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #78511

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אצלי הספיק להעזר בפורום ובאתגר 90 הימים ומדי פעם גם בקבוצה טלפונית

כל אחד מה שמתאים לו

תגובה: חדש פה עם שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #78523

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
זה מה שמציל את חיי בחסד השם עשר שנים חודשיים ועשרים וחמישה ימים:

1 - להיות מוכן להשתנות.
2 - להיות כנה עם מישהו.
3 - להפסיק להיות לבד.
4 - לא לשמור סודות.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן