ברוכים הבאים, אורח

אני צריך עזרה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני צריך עזרה. 1879 צפיות

אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79300

• קיים
  • חבר חדש
אני צריך בבקשה עזרה.
אתמול בערב היה לי את אחד מהלילות הקשים יותר מבחינת התאווה שהיתה לי, וכשקמתי בבוקר החלטתי שאני מחפש באינטרנט אחרי העצה שתעזור לי לטפל בזה אחת ולתמיד. אני כבר 5 שנים מכור לאוננות וצפיה באתרים וכמה שניסתי להיגמל ולהפסיק לא הצלחתי יותר מתקופה של שבוע שבועיים במקרה הטוב. הבוקר כשנרשמתי לאתר עשיתי זאת עם אמונה שתמיד יש עוד דרך אבל עם הרבה אדישות כי כבר חוויתי הרבה דרכים לא מוצלחות בחיים. אני לא מצליח להבין בכלל איל עובדים עם האתר ולא מצליח להכניס לעצמי סוםי זה באמת ינקה אותי מהכל. אם אפשר בבקשה עזרה ממישהו שמבין פה באתר כולו אשמח מאד. מעריך מאד את העזרה של כל אחד פה גם אם אצליח וגם אם לא.

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79306

• tc
  • דירוג פלטיניום
מרגיש צורך לכתוב לך כי נרשמתי לאתר לפני כחודש וחצי ונזכרתי כמה שמחתי כשהגיבו לשאלתי מאיפה להתחיל...
(אלי ואוויר פסגות (מתגעגעים...) תודה לכם!)
לי הציעו להתחיל את טבלת ה-90 יום ולעדכן
בנוסף כשאתה מרגיש קושי בהתמודדות תוכל לבוא לכאן ולכתוב מה שאתה מרגיש ומה עובר עליך

יש עוד הרבה כלים... משאיר לותיקים להגיב לך בהדרכה טובה יותר לפי המצב שלך
בהצלחה!

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79311

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר,

יש כאן הרבה חברים ואני בתוכם שנשמח לעזור.

אני מצטרף לדברים של tc (אולי הגיע הזמן לאמץ שם עם משמעות?...) שהטבלה של תשעים יום הוא מקום מצויין להתחיל בו.

בנוסף אפשר לקרוא את המדריך של שמור עיניך שנותן הרבה כלים, וכמובן אם הדברים שם הם כאלו שכבר ניסית ומיצית - אז תישאר כאן, תקרא קצת, תכתוב על עצמך קצת יותר (למשל האם אתה נשוי ובערך באיזה גיל אתה), ותמצא את הדרך האישית שלך להחלמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79321

• bralevtaor
  • חבר ותיק
שלום קיים.

שמח שהצטרפת אלינו. עשית צעד חשוב, בעובדה שאתה פונה ומבקש עזרה. בעיני זו תחילת דרך בכך שאתה אומר אני לא יכול לבד, אנא עיזרו לי.
מתחבר להמלצות הקודמות של חברים ומוסיף עוד אחת משלי: תישאר איתנו. תבדוק יחד איתנו קודם כל מי אתה, מה הבעיה, מאיפה היא באה. כך תוכל לחפש תשובה לשאלות של מה יש פה באתר, איך התכנית עובדת.
אבל לבד זה לא עובד. תשתף אותנו בדרך שלך, לפחות לי זה מה שעובד.

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 10 חודשים #79328

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
העיקר לשתף. גם אם אף אחד לא מגיב לשיתוף זה עדיין עובד.
התאווה זקוקה לחושך והשיתוף עצמו מאיר אותה וממוסס אותה.

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79527

• קיים
  • חבר חדש
אני לא מבין..עצם מה שאמרתי עכשיו זה שיתוף בפני עצמו. מה עוד אני צריך להגיד? ומה לעשות?

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79528

• shilat
  • חבר קבוע
להמשיך לכתוב ולשתף, אחד העקרונות שחוזרים עליו במדריך שהחושך הוא הנשק של היצר וככל שיותר מדברים על זה כך היצר פשוט נחלש. ככה קראתי כאן, שהחברים יאשרו וזה יהיה יותר אמין..

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79542

• קיים
  • חבר חדש
אני לא מבין את זה..אבל אני אנסה לשתף. אני אחרי שבוע ראשון באתר הזה ובהכל..את האמת היה יותר קל ממה שחשבתי, הלך בסדר ולא עשיתי כלום. אני לא חושב אבל שזה ימשיך ככה..כי אני צריך את המין הזה והתאווה הזאת. אני במצב שכלכך התרגלתי לזה שכבר אני לא יכול בלעדיי זה..אז בסדר שבוע הצלחתי אז מה? זה יגיע..היום זה קרה והצלחתי לא להגיע ממש לאוננות, אבל אני בטוח שבעוד כמה ימים זה בסוף יקרה כמו תמיד, ואז מה?? אז אני אנסה שוב את הטבלה הזאת והכל? מה יעזור?

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79571

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
בגלל זה אני הולך לקבוצות נפגש עם ספונסר עובד את הצעדים ורק להיום אני נקי 253 יום, זה נשמע קשה רבל זה תכנית עם פעולות פשוטות תהיה איתנו ותתחבר אלינו ותמצא את עצמך בעז" נקי ומפוכח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79572

• shilat
  • חבר קבוע
קיים היקר, אני כמוך.
לעניות דעתי יעזור שנתמודד עם הבעיה בצורה טובה יותר כאשר יש כאן חבורה שעוסקת בנושא הזה בצורה מקצועית ומוכחת כפי שכותבים אנשים.
אני לא הייתי מוותר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי shilat.

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79639

• קיים
  • חבר חדש
אני לא מוצא אבל איך להיעזר פה..ולא הבנתי את הדרך.

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79645

• Addict
  • חבר קבוע
שלום לך 'קיים'
כשקראתי את ההודעה שלך הבנתי אות המקום שלך, כי אני זוכר את עצמי באותו מקום בדיוק, מגיע לפה משווע לעזרה ומרוב עצים לא רואה את היער, יש פה המון תוכן ולא הצלחתי להבין מאיפה מתחילים, לי עזר לעלות לקבוצות הטלפוניות, לשאול, להיצמד לאלו שנקיים, ולשאול אותם מה הם עשו, ולבקש עזרה,
אני בשמחה אתן לך את פרטיי באישי.
ואל תהסס לפנות אילי כאן או בהודעה פרטית.
בכדי לשמור את מה שקיבלתי אני צריך להעביר את זה הלאה.

אוהב
Addict

תגובה: אני צריך עזרה. לפני 8 שנים, 9 חודשים #79651

• קיים
  • חבר חדש
אני אנסה ליישם את זה גם..תודה על ההצעה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן