ברוכים הבאים, אורח

משתמש חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משתמש חדש 1807 צפיות

משתמש חדש לפני 8 שנים, 8 חודשים #81230

שלום לכולם,
מצד אחד אני שמח להיות פה כי זה אומר שאני מודע לבעיה שלי, אבל מצד שני אני פה כי לא היתה לי שליטה על הדברים האלה.
אבל אני בטוח, שהשמחה גוברת. כי כמו ששמעתי אתמול לראשונה בקבוצה בטלפון, שזה עוזר לכל החיים, ככה שבעזרת ה' ובעזרתכם, אתחיל בדרך חדשה בחיים שלי.
כמו שנרשמתי, זו המטרה שלי - 'לצאת מזה' לדרך חדשה בעזרת ה'.
אני בתחילת שנות ה 30 לחיי, נשוי + 5 ילדים מקסימים ומתוקים ב"ה, שאני בטוח שמגיע להם אבא יותר טוב ממני.
את ההתמכרות שלי התחלתי מגיל די צעיר. היה לנו טלויזיה בבית וראינו די חופשי. אמנם לא לגמרי, אבל הייתי חשוף לנשיקות וללבוש מינימלי כבר מגיל מאוד צעיר, ולצערי זה נמשך ונמשך שככל שהחיים עברו, הייתי צריך לספק את עצמי עם 'חומרים' יותר רציניים... יותר עירום וכו', (היתה לי תקופה שהייתי מתקשר לכל המספרים האלה לשמוע סיפורים וזוועות אחרות) וככה זה נמשך, עם המון שעות צפייה בסרטים 'נקיים' שכל הזמן אני מחכה לאיזה שהוא קטע טוב של עירום כזה או אחר. בישיבה התיכונית דאגו לחשוף אותי לערוצים שונים בכבלים שגם שם מצאתי את עצמי צופה בשעות הקטנות אצל סבא וסבתא שלי.
לאחר מכן, כשההתמצאות שלי באינטרנט גדלה, נחשפתי גם לחומרים פורנוגרפים מלאים שכוללים הכל.
וכמובן, היו לי תקופות טובות יותר וטובות פחות כשכל הזמן אני מבטיח לעצמי שזהו!!! יותר אני לא נכנס לכל זה... ושוב מוצא את עצמי מול המסך ה 'כחול'...
נכון, מעולם לא נגעתי באישה אחרת מלבד אשתי, מעולם לא אוננתי (זה לא אומר שהייתי קם יבש בלילה... אבל זה בתור גרמא, ולא מעשה בידיים) ואולי זה היה לי סוג של נחמה שאני לא במצב כ"כ גרוע... אבל ברור לי שטעיתי....
כל הליכה בחוץ העיניים שלי מסתובבות לכל מקום ומחפשות מראה כזה או אחר, גם בחוג המשפחה תמיד אחפש את ההתכופפות של מישהי שתחשוף חלק מהגוף... ואני נגעל מעצמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הגעתי למצב שללא עזרה מקצועית, לא אט\וכל להמשיך בחיים הרגילים שלי, עד כדי גירושים, דבר שיהרוס אותי לגמרי.
ב"ה, מעולם לא התייאשתי לגמרי ותמיד ידעתי שאצא מזה. ועכשיו הגעתי לנקודה שזהו!! כאן ועכשיו אני חייב להחזיר לעצמי את החיים שלי.

אשמח לשמוע תגובותיכם.
יום טוב

תגובה: משתמש חדש לפני 8 שנים, 8 חודשים #81233

שלום חבר יקר וברוך הבא.

ראשית, כל הכבוד על האומץ לעשות את הצעד הראשון ליציאה לחפשי מרודנותה של התאווה. זה לא מובן מאליו. יותר מדי אנשים לא מסוגלים לעשות את זה וממשיכים לבלות את שארית ימיהם בצילה המאיים והמדכא.

כולנו כאן מתמודדים עם אותה בעיה בצורות שונות ומשונות. המכנה המשותף הוא שנאלצנו לעשות פעם אחר פעם דברים שלא רצינו באמת, מה שהעיב על תחומים רבים בחיינו.

אני יכול לומר לך בפה מלא שיש כאן המון תקווה. בתור מי ש"בילה" כמעט חצי יובל שנים באובססיה של התאווה עד כדי ייאוש מוחלט להשתחרר ממנה. זכיתי לנצחון הולך וגובר עליה ולאפשרות הנפלאה והמשחררת לבחור האם אני רוצה לעשות את מה שעשיתי או לא. אני מצליח בחסד ה' לבחור באפשרות השניה כבר 507 יום וממשיך להתפלל הלאה.

יש כאן המון סיכוי, תמשיך לבא הנה ולחפש את הדברים הנפלאים שעזרו לאחרים.

בהצלחה,
אתך בדרך!

תגובה: משתמש חדש לפני 8 שנים, 8 חודשים #81244

שלום חבר יקר,

האמת שכשקראתי את שכתבת קצת קינאתי. ובמחשבה שניה שמחתי. ואני אסביר.

אצלי לאורך שנים הבעיה התבטאה באוננות חזקה ותדירה כל הזמן, למרות שהוחדר בי שזה מעשה אסור לא הצלחתי להיגמל וניסיתי אוו כמה שניסיתי,,, וכשאני קורא עליך אני חושב לעצמי איזה כיף לו גם ליהנות וגם לא לחטוא,, הלוואי עלי !!! ומצד שני אני שמח כי ייתכן שלא הייתי קולט אף פעם שיש לי בעייה רצינית אילולי הייתי מאונן ממש וחוטא כהגדרת ההלכה והייתי ממשיך כך לאורך שנים עד ש,,,

אני מודה לאלוקים שנתן לי את הדרך שמתאימה בדיוק בשבילי [ולך את שלך] ושמצאתי כאן את הפיתרון לבעית חיי.

אאחל לך שתצעד איתנו בדרך לגורל המאושר ושתצליח להישאר כאן .

אוהב ,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: משתמש חדש לפני 8 שנים, 8 חודשים #81245

תודה רבה על התמיכה.

כולי תפילה שאצליח למצוא פה את התרופה שלי

תגובה: משתמש חדש לפני 8 שנים, 8 חודשים #81248

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
טוב שאתה תופס את הבעיה כבר בשלב הזה, לפני שהגעת לאוננות כפייתית

מאחל לך הצלחה בתהליך. תשאר איתנו ותשתף על בסיס קבוע

תגובה: משתמש חדש לפני 8 שנים, 8 חודשים #81255

ברוכים הבאים.

המחלה תופסת כל אחד במקום שונה. אצל כל אחג זה מתבטא אחרת.

זה נס להגיע לפה. נס גדול עוד יותר להישאר פה.

גם אני מעולם לא אוננתי. אבל גם לא נשארתי יבש כשצפיתי בפורנו.

ניכר שאתה מזהה שזה פוגע בך בהרבה תחומים.

מאחל לך למצוא פה את כל המתנות הטובות שגם אני ועוד הרבה חברים מצאנו.

בהחלמה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן