ברוכים הבאים, אורח

היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות 2297 צפיות

היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות לפני 8 שנים, 7 חודשים #82922

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש לי מספר חברים מכורים לסיגריות בעברם,

ביום בהיר, היה זה לפני ראש השנה שנמשך אל תוך השבת, כך שעמדו לפניהם שלשה ימים ללא עישון, הם קמו, הכריזו קבל עם וחברה, ''החל מראש השנה זה הרי אנו מפסיקים לעשן'', לא תאמינו, זה עבד, שלשת הימים נעדרי העישון, ותוסיפו לכך גם את התעניינות הסביבתית, וכך הם צלחו את הנהר הגדול המפסיק בין המעשנים לאלו שלא,
תמיד קנאתי בהם, לו יכולתי לעשות כמעשיהם, מזמן הייתי מבריא ממחלתי המתמשכת והסוחטת ממני כל און,

כיצד בדיוק אוכל לעמוד בפני חבריי ולהודיע על החלטתי להימנע מלחטוא בפורנוגרפיה,

רק אוציא זאת מפי ועוד מעט וסקלוני,

הרגועים יותר ידירו את רגליהם מסביבתי ודי, אך האחרים ילכו רחוק, אולי אף יחששו מלצרף אותי למניין....,

אם רק יכולתי להמיר התמכרויות......

לפני כשבוע ישבתי מול המסך, השעה הייתה שעת לילה מאוחרת, אשתי נמה את שנתה, כך גם ילדי המתוקים, אך אני יושב לי אי שם, הרחק מהם, לא ממרחק הנמדד באמצעים פיזיים,
רק סיימתי לשוטט באתרים פורנוגרפים, ופתאום שוב אוחז אני את עצמי בכאב, שוב נכשלתי לאחר מאמץ בן חודש וחצי וציפורניים מרוטות ממאמץ ההישרדות העיקש שניהלתי לאחר הכשלון הקודם אותו חוויתי,

ישבתי לי בודד, ממש כך,
את מי אוכל לשתף בסערת רוחי, את מי, את מי אקח לצידי על מנת לעצור יחד את הסחף הנורא, את הקול הפנימי המעצבן הזה שאומר לך אחרי כל נפילה שכזו '' תשאר, תשאר בבוץ הזה, במילא אתה לא מצליח לצאת, לפחות תהנה מהסירחון הזה'',

ואני בכוחותי הדלים מנסה להדוף אותו, '' לא, יש לי אשה אוהבת, יש לי ילדים אהובים, יש לי אלוקים אוהב, לא אוכל לבגוד בהם'',

כך שוב, כמו בפעמים הקודמות, שוב מנסה אני לדחות את הקול המציק הזה, אך הפעם התחלתי להרגיש את ידי עולות מעלה בכניעה, משהו בי נשחק, איבדתי את מורל הלחימה,

לפתע, בעוד רואה אני בעיני רוחי את נשמתי טובעת בביצה הרעבתנית הזו, בעוד משפשף אני את אבריה הכואבים מעוצמת הנפילה, לפתע מכה בי מחשבה, מחשבה לה ייחלתי מאז נמכרתי אני ונשמתי לפורנוגרפיה האיומה,

הבטתי אל המסך שממולי, המביט בי חזרה במין מבט מוזר, אזרתי את שארית כוחותי ופניתי אליו במבט מנצח,

''אתה, כן אתה, אתה שבגללך אני נמצא במצב שכזה, אתה תעזור לי לצאת מכאן, אתה תמצא מזור למכאובי'',
''בלחיצה אחת על מקש האנטר'', סיפרתי לו את מה שהולך להתרחש, ''אתה הולך למצוא מרפא למחלתי, על אפך ועל חמתך'',
ממש יכלתי לחבר פירוש חדש לנאמר כל שנה בסליחות, ''וממכה עצמה מתקן רטיה''...

אחזתי את ידיו מאחוריו, לפתתי את גרונו, וכך שמעתי מבעד ללפיתתי את קולו הנשנק, '' שמור עינייך'' ''שם נמצאת התשובה'',
מיהרתי לשם בכל כוחותי, הוא עצמו הוביל אותי לשם, כן, זה לא להאמין, מי שהביל אותי למחוזות הטומאה, הוא יובילני עיר מצור, הוא יביא אותי על המקום לו יחלה נפשי,
הרגשתי כביכול אני מהלך בגן עדן, פתאום יש בידי אפשרות לבקש עזרה, לומר את האמת בלי להסקל באבנים,
למצוא כל כך הרבה כלים על מנת להתמודד בהצלחה, להרגיש נקי מול אשתי, מול ילדיי, מול אלוקיי,

פתאום מצאתי סביבי משפחה אוהבת ואוהדת, משפחה שבה כולנו אחים, אחים לצרה, לאותה צרה שמאיימת לבלוע את פנימיותינו, את מה שאנחנו באמת, הצרה שמנסה להלביש עלינו מסכה זרה ומנוכרת,
כן אחים אנחנו, משפחה אחת, אנונימית כזו......

עושה אני את צעדי הראשונים באתר זה, אך כולי מלא תקווה, כולי מלא תפילה, אנא אלוקי, הצילני נא, הצילנו נא, אותי ואת כל המתמודדים כאן,
אנחנו כאן בגללך, עבורך.
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות לפני 8 שנים, 7 חודשים #82923

• mncm
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • חבר קבוע
אשריך אחי! גיבור!
השתמש באףטבלת ה90 יום!
תזכור כל יום רק להיום!
אני נקי כבר 22 ימים!
זה אפשרי!

בהצלחה.

תגובה: היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות לפני 8 שנים, 7 חודשים #82925

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוכים הבאים
הרעיון הוא לשתף כי התאווה אוהבת חושך.

דיברת על המרת התמכרויות? תמיר את ההתמכרות לתאווה להתמכרות לאתר ובכל פתיחה של האינטרנט כנס לפה קודם ותכתוב משהו, לא חשוב מה

שיהיה לך יום נקי

תגובה: היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות לפני 8 שנים, 7 חודשים #82927

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני כבר מכור לאתר הזה,

תודה על הרעיון
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות לפני 8 שנים, 7 חודשים #82939

אשריך! מאחל לך שידריך אותך אלוקים צמוד-צמוד בדרך לשלווה
בהצלחה!

תגובה: היום בו הפסקתי לקנאות במכורים לסיגריות לפני 8 שנים, 7 חודשים #82998

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ברוך הבא חבר יקר.
א. אתה כותב מאוד יפה, התחברתי לסגנון.
ב. יש כאן דרך מדהימה, מאחל לך להשאר כאן, כל מי שנשאר ראה המון המון התקדמות בחיים שלו. יש מגוון כלים להחלמה שבראשם אלו 12 הצעדים שמלמדים אותי לחיות מחדש.
מוזמן להתכתב איתי באישי.
אוהב אותך ובהצלחה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן