ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם! אנשים יקרים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם! אנשים יקרים! 5836 צפיות

שלום לכולם! אנשים יקרים! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84669

דבר ראשון אני רוצה להביע באמת הערכה והערצה, לכל מי שמתמודד פה מול הכח הגדול ביקום(חוץ מהקב"ה) איזהו גיבור וכו'.. 

אני לא יודע עד כמה הסיפור שלי מסובך, האם שייך בכלל להשוות את עצמי לאחרים? כי נראה לי שמצד החוזק של ההתמכרות אני לא פחות מכולם פה. 

אני בן 22 לקראת סיום שירות צבאי, בייניש מה שנקרא. בעז"ה חוזר לישיבה. 
אני בטוח שזה שאני חוזר לישיבה לא יפתור לי את הבעיה וגם לא החתונה :-(

ההתמכרות שלי מתחילה בגיל צעיר שבו אני מתחיל לחפש בספרייה ובעיתוני סופשבוע במכולת תמונות של בחורות ונשים יפות, ממש חיפוש רציני עשיתי, החיפוש כלל חיטוט בפח אשפה של המכולת השכונתית, בחיפוש אחר העיתונים הללו. 
מה כבר יכולתי למצוא בהם?!
לא עבר הרבה זמן ומצאתי את עצמי מחפש פורנו במחשב של בית הספר או אצל השכנים, לנו לא היה אינטרנט בבית. 
עדיין לא גיליתי שיש כזה דבר לאונן.
אבל גם זה לא איחר לבוא ואחרי תקופה גיליתי שיצאה לי הפרשה לבנה בבוקסר, שלוותה בהרגשה מאוד נעימה בכל חלקי הגוף. 

מכאן ב"ה אני יכול לומר שלפחות לא הדרדרתי לאמצעים יותר גרועים, שמרתי נגיעה כל חיי ב"ה, למדתי תורה שהשאירה אותי במאבק מתמיד עם עליות וירידות, תקופות נקיות, כשהשיא עומד על חודש בערך רצוף.
לצערי גם תקופות ממש שחורות,  שבהם הייתי מאונן בין 5-10 פעמים ביום, שזה פשוט לא יאומן.

כרגע אני רוצה לחזור לישיבה ולשקוע בעולמה של תורה לתקופה ואחר כך להתחתן. 

התחלתי כבר לצאת עם בחורות ואני מרגיש ממש אכול מבפנים, איך אני עושה את זה? אולי אסור לי להתחתן לעולם? אני משקר לעצמי, משקר לאשתי לעתיד!! 
אני לא רוצה להגיע למצב שבו אני נשוי ורואה פורנו אם לא דברים גרועים מזה. 

איך אני מטפל בעצמי?! הכח הזה חזק ממני. 

אולי אני אצליח לשמור את עצמי לתקופה אחרי החתונה כשאני עוד אהיה בhigh. 
אבל מה יהיה אחרי? כשאני אכנס לשגרת חיים? אלך ללמוד מקצוע, אראה כנראה בחורות ברחוב? מה יהיה?

הרגש אולי לא עבר כל כך דרך המילים, אבל הדבר הזה אוכל אותי ויש רגעים שממש אני בוכה בתפילה או על הארון קודש בבית כנסת של הבסיס.. 
לא מצליח להיפטר מהרצון הזה. 
אפילו עכשיו תוך כדי שאני כותב בא לי ממש לאונן.. 
אם אני לא אקבל עזרה מפה משום מקום אני כבר לא אקבל.
סינון על הפלאפון אמנם יש לי, אפילו על הרמה הכי גבוהה, אבל לתמונות של בחורות אני עדיין מצליח להגיע. 
ב"ה שלפחות פורנו אני לא יכול לראות.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי למה אבא.

תגובה: שלום לכולם! אנשים יקרים! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84675

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום אח יקר
וברוך הבא למסע אל עבר השפיות והחיבור הרוחני שאנו מנסים להשתתף בו,

מכיר מאד את התחושה שאתה מתאר של שקרן כלפי משודכות פוטנציליות, ואם תחליט להשתתף בקבוצות החיות תשמע כמה המעשים שתיארת לא מוזרים וחריגים בכלל, 
עצם הרצון שאתה מתאר פה, לצאת לחופשי מהמסלול הזה מוכיח שאתה מחפש אמת וקדושה,
פשוט עד היום לא נעזרת באחרים, חשבת שתצליח לבד, כמוני וכמו כל אחד פה.
'ביחד זה עובד' וזה הסוד לצאת לאור גדול בשלש מילים.

המסע לא יהיה קצר אבל עם הרבה מעשי החלמה ותפילות לרבש"ע הוא בטוח יצליח.

תקרא את המדריך של התכנית ותתחיל לבצע מעשי החלמה בהדרגה - לחץ להורדת המדריך
אני משתתף בקבוצות החיות, וממליץ גם לך.

אשמח לקרוא על המשך המסע שלך,
מאמין שחברי הפורום יוכלו מדי פעם לכוון אותך לכיוון ההחלמה.

בהצלחה רבה בכל אשר תפנה,
ואל תשכח תמיד לפנות אליו יתברך בבקשת עצה והחלמה.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: שלום לכולם! אנשים יקרים! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84676

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא

מציע שתירשם לאתגר 90 הימים ותשתף אותנו בכל רגע אפשרי במה שעובר עליך. התאווה אוהבת חושך והשיתוף חוסף אותה לאור ובכך ממוסס אותה. כמו כן, יש קבוצות טלפוניות פתוחות וסגורות שכדאי להצטרף אליהן.
תישאר איתנו ואני בטוח שתראה ברכה

שיהיה לכולנו עוד יום נקי

תודה רבה לך 'על ידי אלי'! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84678

איך זה הולך הקבוצות טלפון? אני קצת מפחד משיחה טלפונית,  זה נראה לי כרגע צעד ממש קשה. 

תגובה: תודה רבה לך 'על ידי אלי'! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84683

למה אבא כתב on 28 פבר' 2016 15:53:
איך זה הולך הקבוצות טלפון? אני קצת מפחד משיחה טלפונית,  זה נראה לי כרגע צעד ממש קשה. 

יש לך עוד פחות משעה, ב22:00 קבוצה פתוחה בקו: 072-2748600 תקיש את הקוד: 5833
ותקשיב. אין חובה לדבר.
אם תרצה אח"כ לגשת לקבוצות הסגורות, שלח אימייל לכתובת: help@gye.org.il או בטלפון: 053-276-7720

שה' ידריך אותך ויתן בך כוח
ותודה על הכנות
בהצלחה

תגובה: שלום לכולם! אנשים יקרים! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84693

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר וברוך הבא!

מאוד תפס אותי המשפט הראשון שלך, שאנחנו מתמודדים מול הכוח הגדול ביותר ביקום חוץ מהקדוש ברוך הוא, מכיוון שזהו על רגל אחת יסוד היסודות ועמוד הפעולות של ההחלמה.

הגעתי לכאן חסר תקווה, בהרגשתי שטוב מותי מחיי. הייתי בטוח שימחזרו פה את הרעיונות הרגילים, ולא יחדשו לי פה שום דבר. הרי אני מכיר כבר הכול, ומה כבר יחדשו לי?

למרבה הפלא, מצאתי כאן פתרון, אחרי כעשרים שנות חיפוש. הפתרון הזה מבוסס על כך שהתאווה חזקה ממני, ושום כוח אנושי לא יוכל להושיע אותי ממנה (כולל אנשי מקצוע! מי כמוני יודע עד כמה זה נכון לגביי). היחיד שיכול, הוא כוח חזק וגדול יותר מן התאווה - ריבון העולמים, מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא.

תשאל: ומה החידוש בכך? הרי אני כבר מכיר ש"אם אין הקב"ה עוזרו אין יכול לו" ועוד ציטוטים רבים בנושא. התשובה היא: הכרתי ציטוטים כאלה, אך לא הייתה לי דרך סלולה ליישם אותם בפועל. אפילו לבקש מה' שיעזור לי בצורה נכונה שבאמת תפעל, לא ידעתי ולא יכולתי.

כאן מצאתי כלים מעשיים להחלמה. דרך סלולה שבאמת עובדת עבור ההולכים בה ברצינות.

המציאות הניסית מדברת בעד עצמה. לאחר כעשרים שנה שניסיתי בכל האופנים להפסיק, ללא הצלחה, כאשר בכל פעם האכזבה והייאוש מההתרסקות החוזרת הולכות וגואות - אני נקי היום 747 יום, מעל שנתיים, בחסד אלוקים ובזכות התוכנית המופלאה שיש כאן.

מאחל לך שתמצא את אלוקים, ואת המסלול המתאים עבורך להחלמה!

אוהבך,

טהרני
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: שלום לכולם! אנשים יקרים! לפני 8 שנים, 6 חודשים #84698

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא אח יקר! 
אין על מחלקת בייניש!
שיהיה בהצלחה=)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן