ברוכים הבאים, אורח

אוווווף איזה באסה...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוווווף איזה באסה... 2785 צפיות

אוווווף איזה באסה... לפני 8 שנים, 5 חודשים #87601

שלום חברים אני דוד הכי טוב. ואני משתדל לקחת הכול בסבבה חייב לשתף שממש כתבתי הודעה מה זה כיפית ונדפקה לי ההודעה זה ממש ממש ממש מבאס אותי. אני טיפוס שמח בדרך כלל ומנסה לקחת הכול בסבבה. יש בי כוח שמנסה לקחת הכול לעצמו להצליח יותר מכולם שמכור למה שאומרים עליו. והכוח הזה אומר לי עכשיו שאני "ממש ממש ממש  לא בסדר" למה כי לא הצלחתי היום לעשות את מה שאני אמור ואמור ואמור לעשות וזה ממש מכניס אותי לקריזה זה שאני לא מספיק מליון דברים דמיוניים שיש לי על הראש. חברים אני ממש אוהב אותכם ושמח שיש לי מקום שאני יכול לפרוק קצת את מה שיושב לי על הכבד והלב.
בא לי להיות נקי גם מהתאווה ובעיק ממה שמביא אותי עליה הקצון לשלוט בהכול כל כך ולהצליח להיות יותר טוב מכל העולם ולא לנסות ולקבל את החיים כמו שהם עכשיו.
אני "נקי" שבוע והתאווה מתחילה לדפוק לי על הדלת בהתחלה כמו תמיד היא לא מבקשת ממני דברים נועזים מדיי רק להיתבשל בזה שאני לא בסדר ודפוק בהגדרה כי אני לא עשוה את מה שאניי יכול לעשות. ועוד מעט היא תבקש ממני לשחרר לה קצת תמונות שאני יודע לאיפה הם יביולו. אני שמח שיש לי אותכם שאני יכול לשחרר קצת את מה שיושב לי על הלב ומחניק ומעיק והולך להפיל אותי. בע"ה שאני יכול לכתוב אוהב אותם וחג שמח לכולם ולכל בית ישראל. דוד הכי טוב.

תגובה: אוווווף איזה באסה... לפני 8 שנים, 5 חודשים #87606

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
ברוך הבא אחינו, הגעת למקום טוב.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: אוווווף איזה באסה... לפני 8 שנים, 5 חודשים #87618

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא!
הייתי מחליף את הניקנים , הוא עושה קונוטציה פלילית..
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי aristo.

תגובה: אוווווף איזה באסה... לפני 8 שנים, 4 חודשים #87635

כבר לא באסה...
ברוך הבא, 
תמשיך איתנו אל תיעלם

ממש תודה יא חברים מתוקים שכמוכם. לפני 8 שנים, 4 חודשים #87717

תודה חברים אין עליכם אין עליכם מי בכלל יכול עליכם.. :laughing:אני כמה ימים אחריי שכתבתי את הפוסט. סך הכול אני במצב טוב בע"ה אבל לפני שניה הייתה לי "החלקה" מה זה החלקה? הסתכלתי בכמה תמונות לא יפות שלא עושת לי טוב שמעוררות אותי לתאווה . ולנפילה.
נפילה מבחינתי זה ממש לאונן. בשלב הזה אני ממש מקוה שאני ייצא מזה. אני חייב להגיד אגב מה מביא אותי לכל הדבר הזה, אחד הדברים שמביא אותי לכל הסיפור זה התיסכולים שיש לי מהחיים. כשאני מתוסכל ממשהו או שאני סוחב רגשות קשים על החיים לחץ סטרס בעסה וכו' זה מביא אותי להחלקה כזו. וזה ממש עושה לי רע. מאז שכתבתי את הפוסט שבוע שעבר היו לי שלוש החלקות כאלו. ואחת הייתה ממש מבאסת. אני רוצה להימנע מזה ולכן אני מקבל על עצמי את הקבלה הבאה....
חברים אל תעלבו אבל אני  פשוט בחור כזה שקצת קשה לו עם סדר ותיכנונים לכן המשימה הבאה קשה לי אני מקבל על עצמי שאם חס ושלום חס וחלילה באמת באמת אני באמת לא רוצה להחליק חלאס נימאס לי אני רוצה לחיות קרוב אל הבורא. אבל אם חלילה אני יחליק אני מקבל על עצמי לכתוב בפורם שלוש פעמים יום אחריי יום. פשוט לכתוב  וזה שאני חיייב לעשות משהו מבחינתי זה הורס אותי. אני מקווה שזה יגרום לי לא להחליק לשטיות של תאווה. אוהב אותכם חולה עליכם שחה על התגובות שלכם. שאנחנו ביחד מי בכלל יכול עלינו. שהבורא ישלח לכולנו שמחה אושר נעימות ורק טוב לכולנו....

תגובה: ממש תודה יא חברים מתוקים שכמוכם. לפני 8 שנים, 4 חודשים #87762

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
זכית במתנה - מודעות
תבורך בשלווה ופיכחון.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

היום ברוך ה' סבבה אני יודע שמחר יהיה לא כל כך פשוט לפני 8 שנים, 4 חודשים #87782

בס"ד
חברים יקרים שלי, אין לכם מושג כמה זה עוזר לי גם מי שסתם צופה במה שאני כותב, זה משחרר לי משהו בלב. באמת. היום בע"ה היה יחסית בסדר, הייתי בעיר והיה קצת תאווה מסביב ממש השתדלתי לשמור על העיניים, ובע"ה היה יחסית בסדר, בדרך חזור היה לי איזה החלקה על תמונות לא טובות שהיו לי בפלאפון. (החזרתי אותו מתיקון היום) בע"ה לא ממש החלקה קשה אבל עדיין אני לא רוצה את זה באמת אני לא רוצה את זה אני רוצה לחיות באמת באהבה בשלום בתמימות באור. ואני לא רוצה את הנפילה הזה. ממש חשוב לי להגיד את זה בעיקר לעצמי. להקשיב קצת. מחר אני נישאר בבית ואני יצטרך לעבוד על המחשב אני יודע שאני יכול להיכנס ממש לתסכול ואז להתחיל לגלוש. (יש לי חסימה על המחשב אבל היא די מעפנה) אני יודע שתגידו לי לעשות חסימה טובה יותר אבל אני לא חושב שזה מה שיעזור לי. כל עבודה שעבדתי בה עד עכשיו היו בה מחשבים עם אינטרנט אין מה לעשות אני חייב לעצור את עצמי בשלב של הלחץ, של הסטרס, ויש  לי כל מיני דברים שגורמים לי לסטרס ללחץ המחשבה על מה שאני רוצה צריך לעות. ובאמת אני רוצה לקבל את החיים בשמחה באמת לחגוגו את החיים לחגוג את מה שאני רוצה ואת מה שיש לי לעשות בהם. בכל מיקרה אני מקווה לעבוד מחר על המחשב. רק אחריי שכתבתי לעצמי את עיקרי הדברים שאני רוצה לעשות בו.
ואם חלילה אני יתחיל להחליק מה שבע"ה לא ייקרה אני עוזב את המחשב לא נוגע בו ועובר לספרים.  טוב יקרים שלי אני מאחל לכם את כל הטוב שבעולם. בע"ה בשלב זה אני עסוק בכלי של "לשמור את העיניים".
נ.ב חייב לשתף גם שאחד הדברים שממש עוזרים לי, זה לעשות מקלחת עם ליפה, לשפשף טוב טוב את הגוף ולאחר מכן להתקלח במים קרים. (להתחיל בפושרים)  זה עצה שממש עוזרת לי, זה פשוט מרגיע את העצבים שמשתוקקים לתחושה. (ראיתי את זה בטוקבק בכתבה על מכורים) לילה טוב יקרים שלי.

תגובה: היום ברוך ה' סבבה אני יודע שמחר יהיה לא כל כך פשוט לפני 8 שנים, 4 חודשים #87830

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תמשיך איתנו, אל ייאוש, אוהבים אותך מאוד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן