ברוכים הבאים, אורח

מה אני עושה???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה אני עושה??? 2158 צפיות

מה אני עושה??? לפני 8 שנים, 3 חודשים #89452

• עוד פעם?
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם.
אז ככה.אני מכור.כבר 28 שנים.כן כן מה שקראתם.אמנם היו תקופות שבהם לא נפלתי אבל גם היו תקופות של " השלמת פערים",כלומר היו תקופות שבהם פגמתי המון במשך יממה על מנת להשלים חוסרים.התחלתי בגיל 12 לפי זכרוני.אז הייתי משתמש קל אך במהרה כבר התמכרתי.ומאז לא הפסקתי וכאשר הצלחתי למתן קצת תמיד באה הנפילה הגדולה.כאילו כל כמה שאני מצליח להתמודד ולהתגבר היצר הרע נותן לי "נוק אאוט" קטלני.
קראתי דברים שאמורים לעזור,שמעתי קלטות,דיסקים ,mp3.ראיתי הרצאות וכו'.אך שום דבר לא עוזר לי.
אין לי עם מי לדבר.אין לי עם מי להתייעץ.אני גרוש אז רוב הזמן אני לבד ואין מה ש"מפריע" לי,אין מי ש"בודק" אותי.
אחרי כל נפילה אני מבטיח לעצמי לנסות שוב.ולכן בחרתי בכינוי שלי.אך בגלל נסיון העבר שלי שמתי סימן שאלה...תוך כדי כתיבה פתאום אני מבין שהסימן שאלה יכול להיות סימן לייאוש או לתקווה.אם אני מסתכל על השאלה כ:"עוד פעם נפלתי?" אני יכול להתייאש.אך אם אני מסתכל על השאלה כ:"עוד פעם לנסות?" אז אני מקבל תקווה לנסיון נוסף ובעזרת השם האחרון.
תתפללו עליי.בבקשה.

תגובה: מה אני עושה??? לפני 8 שנים, 3 חודשים #89453

תמשיך אתנו
תמשיך לבוא ולשתף
אל יאוש יש פה משהו שעובד

תגובה: מה אני עושה??? לפני 8 שנים, 3 חודשים #89456

• עוד פעם?
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש
אני מנסה לא להתייאש.אבל מה זה ה"דבר " שעובד ולמה אני לא מצליח למצוא אותו.

תגובה: מה אני עושה??? לפני 8 שנים, 3 חודשים #89465

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מי אומר שלא מצאת, הנה מצאת את הפורום, תתאבד על זה, 
ובנימה אישית אחרי כל כך הרבה שנים של סבל, ונסיונות להפסיק, אולי תיכנס לים הגדול של הקבוצות, זה קשה אבל מחלים, זה קשה אבל יותר קשה בחוץ, קח כוח ותתצטרף אלינו,
הבטחה שלי, תבוא לקבוצות והיים יישתנו מקצה לקצה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מה אני עושה??? לפני 8 שנים, 3 חודשים #89468

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
עוד פעם? כתב on 02 יוני 2016 19:57:
קראתי דברים שאמורים לעזור,שמעתי קלטות,דיסקים ,mp3.ראיתי הרצאות וכו'.אך שום דבר לא עוזר לי.
אין לי עם מי לדבר.אין לי עם מי להתייעץ.
אחרי כל נפילה אני מבטיח לעצמי לנסות שוב.
תתפללו עליי.בבקשה. 

שלום אח יקר ואהוב, התפללתי עליך,
בתקווה שאזכה בזכות זה גם כן להיענות משמים ולהיות מחובר לאבינו מלכנו אוהבנו,  'רק להיום'.

מזדהה מאד עם דבריך, 
בתור אחד שהתייאש מעצמו כ"כ הרבה פעמים, הצליח קצת ושוב התייאש וחוזר חלילה, כפי שתיארת,
והיום בזכות האתר הקדוש הזה, מרגיש יותר אופטימי בחסד ה', ופחות מיואש,
אשתף שלי עזר בהתחלה לקרוא דברים שכתבתו פה חברים וותיקים שעברו את מה שאני עברתי ואף יותר,
ולאט לאט לאזור אומץ ולצאת מהבדידות הפחד וההסתרה, וליצור קשר עם החברים הנפלאים פה,
אפשר להתחיל את זה בהדרגה דרך הקבוצות הטלפוניות והודעות פרטיות.

בתור התחלה בשביל לקבל קצת תחושה של מה שעובר ועובד לנו, ממליץ לקרוא את שלהלן:
1. המדריך של האתר - לחץ כאן להורדה - הוא כתוב בצורה מדורגת, מהכלים הקלים ליותר רציניים, כל אחד ומצבו.
2. שרשור שמסביר קצת מה החידוש של תוכנית הצעדים - "תפסיק להילחם בתאווה. תוותר עליה"
3. עוד שרשור מומלץ לדעתי, ארוך אבל שווה, הרבה התלבטויות של חברים על הצעדים והאם זה בשבילם מנותחים שם ע"י החברים הוותיקים פה באתר, תוכל קצת לקבל תחושה על עצמך עם מי אתה חש יותר הזדהות, זה יכול לתת לך כיוון מה סביר שיותר מתאים למצבך האישי -   הנשמה לך והגוף פועלך, חוסה על עמלך!

מקווה שתמצא פה את מה שאני מצאתי
בהצלחה רבה בדרך העולה!

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי פנימה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן