ברוכים הבאים, אורח

פשוט מכור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פשוט מכור 1800 צפיות

פשוט מכור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91764

• kevinnn
  • חבר חדש
שלום אני בן 15.5 ואני אגיד את זה בלי פחד אני מכור לפורנו...
אני לא יכול ללכת לישון בלי פורנו...
אני לא יכול לגמור בלי פורנו...
ניסיתי כבר כמה פעמים להפסיק אבל פעם יכולתי להתאפק חודש שלם בלי פורנו\לאונן אך עכשיו אחרי שבוע כולי עצבני מחוסר הסם.
אני מודע להתמכרות ונורא מתבייש...בנוסף אני קטן לא כל כך מפותח לגיל שלי(פין קטן יחסית) והפורנו מביא לי סוג של תרופה.
אשמח מאוד שתעזרו לי ואיך עובד האתר, התכניות,קבוצות...
תודה רבה

תגובה: פשוט מכור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91771

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום אחינו היקר
ברוך בואך בצל קורתנו, עשית צעד ממש אמיץ כל הכבוד! מצדיע לך.
גם אני מאד מתבייש בהתמכרות שלי לפורנוגרפיה, האתר והשיתוף הכנה עם החברים המאד יקרים פה, ממש עוזר לי להמשיך ולהתמודד עם חיי ללא הסם המוכר והממכר הזה שלי, יש לאתר הנוכחי אתר אחר שמותאם יותר לגיל שלך - ראה כאן http://www.tiptipa.org.il/  האתר עדיין לא הסתיים אבל יש בו כבר קצת חומר ונראה לי שגם פורום ממש כמו פה, עדיין ללא הרבה חומר, אז אם תרצה תוכל לשתף שם מה עובר עליך, ומה עובד בשבילך, אם תרצה תהיה לך את הזכות להיות ממקימיו, בנוסף יש שם תכנית שנקראת "פורטיפיי" - קישור -  http://fortify.gye.org.il/  שמאד מומלצת להבנה של מה עובר עלי, והתחלת תהליך ההחלמה עם התמודדות מול פורנוגרפיה.
לגבי עניין הדימוי העצמי של הגוף שלי, אשתף שגם אני חשתי שהפורנו נותן לי תחושת עוצמה גברית, בדיעבד היום אני מבין שזה פגע לי בדימוי הגברי, ומנסיוני אפשר לומר בהשאלה "איזהו הגבר השמח בחלקו"  , וכאשר אני לא משווה מול אחרים אלא מנסה לקבל את עצמי עם כל מה שחנני בוראי אני חש יותר שלם ואמיתי ואפי' גם גברי. 
אוהבים אותך אח יקר, שה' ינחך בדרך ההחלמה שמתאימה לך ברוב חסדו.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: פשוט מכור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91780

כן, זה בהחלט מרשים האומץ שלך לשתף כך.
בלי פחד אני מכור. כל הכבוד.
הבושה והמצפון הם דבר בלתי ניפרד מההתמכרות, אבל בהחלמה זה עובר.
אם יש לך נכונות לקבוצות וצעדים, אני מצדיע לך. יש מספר טלפון, ומייל בתחתית הדף.
להם יש קשר לכל הקבוצות בארץ, והם יכולים לימצוא משהו באזור שלך.
בהצלחה.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן