ברוכים הבאים, אורח

מחר זה עלול להגיע..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחר זה עלול להגיע.. 2138 צפיות

מחר זה עלול להגיע.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92006

יום ראשון בערב,
ערב טוב,אני בחור רווק בן 28, וכבר למעלה מארבע שנים שאני נופל בפגם הברית,בכל פעם אני מנסה להתחזק אך לבסוף נופל שוב,הגעתי למצב שהמקסימום שאני מצליח להחזיק זה שבוע,כשמגיע שבוע אני פשוט "מתפוצץ" ומוציא את כל תאוותי..לפעמים עוברת לי מחשבה בראש שלאחר התאפקות כה ארוכה של שבוע,מגיע לי כביכול קצת לשחרר ולהשתמש, והיצר מורה לי היתר בדבר..העניין הוא שהפעם האחרונה שהשתמשתי הייתה ביום שני שעבר,ולכן מחר יעבור שבוא מאז הפעם האחרונה,אני אמנם מרגיש יותר חזק ובעל יכולת התמודדות מאז שנכנסתי לאתר שלכםוהתחלתי לקרוא את החומרים והמייל היומי,אך אני עדיין חושש מאוד ממה שעלול לקרות מחר חלילה,אשמח אם תוכלו לחזק אותי בנושא ולתת לי עצות טובות להיגמל..

תודה רבה

תגובה: מחר זה עלול להגיע.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92011

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא למקום נפלא זה,
ממליץ לך להתחבר עם חברים פה, הרבה ישלחו לך הודעה בפרטי את מספר הטלפון שלהם,
תקרא את החומר בפורום, ותזכור שאנחנו לבד כנראה לא נצליח, מאחל לך הרבה כוח והצלחה להמשך הדרך,
ותתמקד ביום הזה להביא נקי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מחר זה עלול להגיע.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92012

שלום צדיק יקר
קודם כל אשריך. כל הכבוד על האומץ.
עצה שלי:
א. תקרא את כל המדריך מתחילתו ועד סופו, ותראה באיזה כלי אתה עומד בדיוק ואיפה אתה בסולם התאווה (סתם נופל, התמכרות, התמכרות קשה - כל הדברים האלה מתבררים לאחר קריאת המדריך)
ב. תקדיש יותר זמן להסתכל בפורום ובשרשורים. יש פה הרבה דברים מחזקים ועוזרים.
ג. אין כמו תפילה! תבקש מה'. תבקש ממנו בעיקר שמחה. רבנו רבי נחמן אומר שעל ידי שמחה - הקב"ה בעצמו שומר לאדם את הברית! איזו סיעתא דשמיא יותר גדולה מזו יש? ה' בעצמו שומר לאדם את הברית. העיקר להתחזק תמיד בשמחה כמה שאפשר.

אני לא איזה צדיק או מישהו מחלים שראוי לתת עצות לאחרים אבל בהחלט אלו עצות חשובות שיכולות לעזור.
בהצלחה גיבור.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: מחר זה עלול להגיע.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92163

• איפה האור
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • חבר ותיק
אני אמנם מרגיש יותר חזק ובעל יכולת התמודדות

מאז שהגעתי לשמור עיניך ולקבוצות אני מבין את הצורך להניח את היכולת שלי להיות חזק מול התאוה בצד, חוזק, כח, וכו' לא יעזרו לי מול הדבר הנורא הזה, כי אין לי באמת כוח ויכולת להתמודד לבד מול התאוה. ההבנה הזו היא הצעד ההתחלתי שלי לעבר ההחלמה
אוהבים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי איפה האור.

תגובה: מחר זה עלול להגיע.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92172

אני מסכים עם "איפה האור"
כניעה, וחסרות אונים.
שבוע נקי? לא מובן מאליו. יפה.
אני מכיר מכור רווק בן 30 נקי שנה וחצי, זה אפשרי.
אני לוחם אמיץ אבל באמת כנוע אמיץ. כניעה זה הסוד, צריך אומץ לפעמים לימצוא כניעה.
כניעה = אני לא יכול לבד. הגיע הזמן לערב את אלוקים ועד חברה לעזור לי.
עיצה טובה?
עובד לי אישית קבוצה חיה, ולעבוד עם ספונסר על הצעדים.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: מחר זה עלול להגיע.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92424

מסכים מאוד

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן