ברוכים הבאים, אורח

עזרה ותמיכה מחברי הפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה ותמיכה מחברי הפורום 1770 צפיות

עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92580

בס"ד. 
שלום וברכה לחברים היקרים שתומכים ואכפתיים מאוד מזולתם, הי"ו.

לאחר שוטטות בפורום אני רואה כי מדובר בחברים שחרטו על דגלם אכפתיות, עזרה ותמיכה לכלל הנצרכים לכך; לקבל ממכם את תמיכתכם, עזרתכם, ועידוד לנפש וגם לנשמה. 

אשמח לקבל את הקשבתכם, אשר כל אדם זקוק לה:

כאחד שנפל פעמים רבות שוב ושוב... לא היה לי כיצד לצאת מהרי החושך.. עד שיום אחד עשה איתי הבורא חסד והביא אותי למקום הנפלא הזה. מאז, הכול השתנה. 
האומץ שקיבלתי אז זה היה בעיקר להוריד את המדריך להתחבר למייל היומי, להשתמש בכלי שישלח לי תמונות לשעת מתקפה, להציץ קצת בפורום להשתמש בשיטת ה12 צעדים. 
תמיד רציתי לכתוב פה אך לא עשיתי, זו הפעם הראשונה שלי כאן:    

יש כאלו שנופלים בין הכיסאות, כמוני למשל, הפורום לא תמיד טוב ומועיל לכל אחד; במה מדובר? 
אספר; הדרך בה יצאתי לחירות (היינו ההתמדה בדרך!) הייתה בעיקר על ידי שניסיתי והשתדלתי לעזור לכמה מחברי הקרובים אלי, לצאת גם הם, אל החופש... שלהם!  ומה שמתי לב וגיליתי, בגדול, שאחד הדברים הכדאיים לי על מנת שלא ליפול שוב... זה על ידי לעזור לאחרים ולהיות ערני לסביבתי. 
ומשני סיבות: 1. האדם שוכח, מטבעו, ולכן החיזוקים הטובים ביותר שאנו מקבלים ישכחו אם הזמן ואט אט נחזור לאותם הסרטי סרטים. 2. היצר מתחדש עלינו כל יום וכאשר אנו בלמידה פעילה אנו מאזנים את זה חזרה.  
ולפי כל זה... מתעוררות לי שאלות שאין לי היכן לשאול אותם: ועל זה כתבתי שנפלתי בין הכיסאות, כי פורום אני לא צריך מאחר ואני מחוזק ויציב כבר תקופה ארוכה כחצי שנה ויותר והרי הוא מיועד רק לסוג כזה וכזה של אנשים. 
מצד שני אני צריך לפעמים לשאול על מנת לתחזק את יציבותי לאורך החיים. לכן מה עלי לעשות? בקיצור; אני צריך את הפורום ולא צריך:

ואם כן אוכל לשאול שאלות, ולהתייעץ, איך לעשות זאת, והיכן? (כי בגדול זה מה שעוזר לי להתמיד).  

תודה רבה חברים מקשיבים! 
נא עזרתכם!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92584

• כנפי נשרים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1559 ימים
  • חבר קבוע

אוהבים אותך חבר יקר.
אתה יכול לשאול שאלות כאן ויכול גם בהודעות הפרטיות.
אני אישית אשמח להיות לך לעזר.
בהצלחה בדרך 

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92586

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום אח יקר
ברוך הבא למועדון הכותבים, גם אני לא אזרתי אומץ לכתוב פה בשנים הראשונות של החלמתי המדשדשת.
לגבי הפורום, לפי מה שהמנהלים הסבירו לי - הוא מיועד לכל מי שמתמודד עם התאווה, זה נכון שחסר פה אנשים שיכתבו על המסע שלהם לשפיות ללא הצעדים, ולכן אני אישית אשמח מאד לשמוע שיתופים שלך, איך עזרת לחברים שלך, מה בדיוק אמרת להם וכו', אני בטוח שעוד הרבה אנשים שקוראים פה בשקט מאחורי הקלעים יודו לך.

בהצלחה רבה לכולנו באתגר הבלתי פוסק להישאר מחוברים לדברים הבריאים רק להיום.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92587

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בוודאי שצריך, לפחות מדי פעם.

להגיד שעזרה לאחרים בתחום זו ערובה נגד נפילות יהיה מעט יומרני. ולראיה, מדי פעם מוזכר פה סיפור על ספונסר שהלך לעזאזל אחרי שנה או שנתיים של נקיות.

אבל עצם הכתיבה בפורום וההפריה שלו עוזרת לך ולחברים האחרים פה, למרות שזה לא נותן הגנה מלאה.

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92592

תודה על גלוי הלב.

זו לא ערובה (ואני מת מפחד לשמוע כזה דבר...) - זו דרך נפלאה למצות יותר את הפוטנציאל/העוצמה שבנו.  

ועוד, אדם לעצמו, זונח לפעמים את משימתו. לאחרים - האחרים מזכירים לו. ועוד זה גם מהווה מעין טריגר ודו שיח אשר גורמים לו להתעצם במשימתו האישית. [כל אדם ודרכו המיוחדת להגיע לסיפוק והרצון שהוא מבקש]. מה שאין כן ביחיד שזה חלש לעומת זה - והתאווה דורשת משהו "חזק" שינתב אותה נכון.

פשוט לי ולכל בר דעת כאשר אנו רואים דבר שעובד ולא רק לי! שצריך לשתף אותו. אך מאחר ואני לא יודע לעת עתה איך לשתף אותו, אמנע לפי שעה. כל אדם והתמודדות משלו, אל נפשו. 
גם איך לכתוב לכם אני מתמודד כעת (אני מחפש שיסלחו לי ויבינו אותי). אני מחפש את הדרך היעילה עבורי - בראש ובראשונה. ואחרים ייהנו ממנה בגללי על הדרך.   

אז.. שאלות מתאימות לפה?

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92596

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה המקום שלנו, ומתי שרתה מרגיש צורך לשאול ולשתף, אתה מוזמן תמיד לכתוב, וחברים יענו לך בשמחה, תזכור שלחיות בסודות ושאלות לא בריא למחלה שלנו, נשמח לראות אותך נותן לנו מהדרך שלך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92601

מצטרף לאבי.
מוזמן תמיד ובכל מקום לשאול ככל העולה על רוחך ונפשך,
לפעמים השאלה בעצמה כבר עושה טוב.
שאלת חכם חצי תשובה
אוהבים 
כל הכבוד על הדרך.

תגובה: עזרה ותמיכה מחברי הפורום לפני 8 שנים, 1 חודש #92612

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום חבר,

ברור שמתאימות כאן גם שאלות, אבל גם את עזרה לאחרים ניתן לעשות כאן והרבה. דוקא כאן, יותר מכל מקום אחר, יש חברים חדשים שמגיעים כמעט כל יום ומחפשים אוזן קשבת ומישהו שיתן עצה או תמיכה.

בנוסף, הפורום הוא מקום טוב להישאר בו גם אחרי תקופת נקיון כי הוא מזכיר לנו מאיפה באנו ולאן אנחנו לא רוצים לחזור.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן