ברוכים הבאים, אורח

התחלה חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחלה חדשה 1698 צפיות

התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92890

שלום,
אני מצטרף לאתר אחרי תקופה לא ארוכה של נפילות שהגיעה אחרי תקופה ארוכה של עוז.
אני לומד בישיבה, אפילו לומד ברצינות.
לא כפוזה,אינני חושב שאני צבוע. אני רוצה ומאמין בלימוד,אך לצערי,מצד שני רוצה בדברים נמוכים.

אני מודע להפסד שבהחשפות לתכנים לא צנועים,, לפעמים אפילו חושב על הדברים בזמן הסמוך לנפילה ואומר לעצמי "אני יודע שזה דפוק,שזה פוגע בי, שזה מרחיק אותי מה', שאצטער על זה,אך בכל זאת...אני הולך עם  הרגע".
אינני חושב שאני אדם שפל,אינני חושב שאני סמרטוט, אני חושב שאני רוצה בטוב ומתאמץ להשיג אותו,אלא שהתאווה הזו כל כך מושכת,זה עולם מושך כל כך שאיתו אני נסחף.
בעזרת ה' זכיתי בעבר לתקופות ארוכות של גבורה, לדעתי קרוב לשנה, אך הדברים חזרו אליי, הכו בי שוב ונפלתי.
אני מצטרף לפה במטרה לזכות לחזור אל עצמי, לחזור לחיים בריאים, חיים שבהם המבט מכוון אל הפנים,מחפש את הפנים ומבין שהחוץ הוא רק חוץ, רק קליפה, מקווה לזכות לקדושה, לעלות, להתקרב אל ה' עוד ועוד, לזכות לטהרה שתזכה אותי בעיתו ובזמנו לקדושה ולשכינה שתשרה ביני לבין אשתי לעתיד. שתחיה.
עולם הבא נקנה בייסורים, אומרת הגמרא. אני חושב שזה ביטוי לכך שע"מ להתקדש יש צורך בעבודה קשה, במסירות רבה ובוויתורים, אדם לעמל יולד, לא כדי לשחק משחקים.
אינני מחפש פתרונות קסם,אני לא חושב שהם קיימים,אני מחפש כלים שיסייעו לי לעבוד.
אולי השיתוף פה, אולי קריאת הדברים השונים,אולי התחושה שאני נמצא בטבלה, שאני רשום ושהדברים נמדדים, יסייעו לי.
ה' יהיה בעזרי, אני בטוח.
תודה רבה למקימי ומחזיקי האתר, בטוחני שיש לכם זכויות רבות ועצומות על העניין הזה.
חזק ונתחזק.

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92893

הזדהיתי עם כל מילה. 
אני גם הגעתי בדיוק מסיפור כמו שלך! 
הרצונות הגדולים לקדושה, אפילו הצלחות גדולות. 
עד שזה מגיע לתאווה.. שם אני חסר אונים לחלוטין.
אומר לך את מה שאמרו לי כשהגעתי, תקרא את הכלים שיש לאתר להציע, תצטרף לתכנית 90 יום כל יום רק להיום. 
ותשאר מחובר לפורום ותדווח עוד. 
אוהב, הרבה בהצלחה בעז"ה.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי למה אבא.

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92904

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ביום אחרון הצטרפו לפורום חמשה חברים חדשים, תאמין לי ראיתי הרבה חברים מהתכנית שעזבו, תצמד לפה עם כל הכוח, לפעמים קשה, אתה מרגיש בודד, אבל אנחנו איתך יד ביד לדרך המשוחררת מהתאווה, תמשיך איתנו, תחלוק ותחשוף מחייך, ובעזרת השם נגיע רחוק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92911

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום אח יקר ברוך הבא לאתר השפוי הזה
מאחל לך שתזכה לשמור על הגישה הבריאה שלך לבעיה שלנו,
כאחד שבסך הכל עלה על הרכבת קצת לפניך אשתף מנסיוני הקצר בהחלמה שאני מסכים איתך לחלוטין, אין פתרונות קסם (לצערי..) אין "מתכון מנצח" שאם אעשה אותו אחלים בטוח (גם לא 12 הצעדים),  ואין מטרה ספציפית שאליה אני אמור להגיע, יש הבנה שעליי ליצור לעצמי דרך חיים יותר מתוקנת, שעליי להיות כנה להתייעץ ולהיות פתוח לנסות דברים שונים שעבדו לחברים שנמצאים היום במקום שבו אני רוצה להיות בו גם, והכי חשוב לא להפסיק להאמין בטוב שהבורא שם פה בעולם המבלבל שלו ולהתפלל אליו מעומק הלב שיעזרני להישאר נקי 'רק להיום'.

בהצלחה רבה לך ולכל החברים החדשים שהצטרפו לפה בימים האחרונים, (וגם לי ולוותיקים ) - 
שה' יהיה בעזרנו להחלים ולשפר את הקשר ההכרתי איתו.
אמן.
אוהב - 'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי פנימה.

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92928

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
שלום אח יקר
רק רציתי לומר שהתרגשתי מאוד מהכותרת שבחרת כי זו בדיוק הכותרת של ההודעה הראשונה שפרסמתי כאן כשהגעתי נואש.
מאחל לך שתמצא כאן חופש מהתאווה.
תמשיך איתנו.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92982

• עז
  • חבר חדש

וואו מזדהה ממש עם הכל.
הדברים שלך עוררו אצלי רצון גדול לחזרה בתשובה שזו בעצם חזרה לעצמי, למי שאני באמת, לא הצדדים הנמוכים והשפלים שלי, אלא לדברים הגדולים שאיתם אני מרגיש באמת שלם.
תודה רבה

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי עז.

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92997

שלום עז.
אולי תפתח גם אתה יומן מסע פה.
תזכה להוציא את העז 

תגובה: התחלה חדשה לפני 8 שנים #93039

שלום חבר
בטח חשבת שאתה שונה, ויש לך סיפור שאף פעם לא שמענו.
לא רק שמעתי, גם סיפרתי. אני מכור מספר לא יודע כמה שמזדהה.
גם אני עדיין לע בטוח אם אני מוגדר מכור או לא.
אבל לא הצלחתי להפסיק ליותר מ - 3 ימים לבד, וכל מה שניסיתי כשל.
והיום בחסד עליון, אני נקי בעזרת קבוצות חיות, ספונסר, וקשר חדש עם אלוקים שאף פעם לא היה לי.
למרות שאני ג"כ לא בטלן בכלל בישיבה, הקשר שלי עם אלוקים היה מאוד שגוי,
למדתי מהתוכנית עד כמה.
מקווה שתימצא את הדרך שלך, תישאר עד שהנס יקרה.
ואז תספר לנו על מה שעובד לך,בשבילנו.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן