ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוב 1751 צפיות

שוב לפני 8 שנים #94180

• ירון1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

ריבונו של עולם .. לא נמאס לך כבר לשמוע אותי עושה תשובה? 
גם אתה כבר מתחיל להרגיש שהעניינים לא מתקדמים?..
אע"פ שאני מצליח להתקרב אליך באמת.. ואולי דווקא בגלל זה זה כבר נהייה מאוס.
אני מתבייש מהתשובה, מצטער בשבילך, מצטער שהפכתי אותך לזולה ומושגת , כלי עבודה, זה לא מגיע לך.
האם אני עובד על עצמי?.. ריבונו של עולם אני יודע שהרצון של איתך! אז למה זה קורה לי ?? שמא אני כל כך חלש?..
אז אני אקום ואתנער, ארים ראש ואזקוף קומה, אשוב אליך ואתחיל מהתחלה. שוב ....
רחם עלי אבא.  

תגובה: שוב לפני 8 שנים #94182

שלום לך ירון היקר
אני מרגיש שיש לי את הזכות להגיב כאן, בגלל שאני הרגשתי את אותם רגשות בזמן שהייתי בשימוש עם התאווה.
דבר ראשון, האשמתי את האנשים בחיים שלי:
הוריי לא דיברו איתי על מין, חטפתי מכות בילדות, זה התרבות היום שמעודדת מין, ועוד הרבה כאלה.
אח"כ האשמתי את עצמי: אני דפוק, רשע, מושחת, חלש, טיפש, פושע, ואפילו מסכן.
ואחרי שסיימתי עם זה, עברתי לאלוקים: נימאס לו ממני, הוא בטח שונא אותי, חכה כשהוא יניח את הידיים שלו עלי,
עוד פיגוע בגללי, הפסדתי כסף וזה רק בגלל שאוננתי. אמנם עשיתי תשובה אתמול, אבל הוא בטח לא מחל, במיוחד בגלל שאוננתי עכשיו.
התעללתי בעצמי מינית. רציתי להפסיק, אבל רק המשכתי.
הפצצתי את אלוקים בשאלות של "מדוע". וכשלא קיבלתי תשובות, הסקתי מסכנות. הוא שונא אותי.
היום בזכות הקבוצות של 12 הצעדים. אני סולח לכל המניעים החיצוניים, ומתמקד בעצמי. אני אוהב את עצמי, ויודע שבחיים לא הייתי רוצה להכאיב לעצמי. ויש לי קשר עם אלוקים שמחזק אותי. אני מאמין היום שאלוקים אוהב אותי גם כשאני מאונן וצופה בפורנו. אבל הוא לא אוהב כשאני סובל, אז אני לא עושה את אותם הרגלים שמסובבים לי סבל.
למדתי איך לתקשר איתו, אבל בעיקר אני לומד איך הוא מתקשר איתי.
אני רחוק מלהיות מושלם, ואני אפילו מתמודד כל יום. אבל בעזרת אלוקים, הספונסר (מדריך מהקבוצות), והחברים בקבוצה, זה כבר לא בלתי אפשרי בשבילי.
חבר יקר, תישאר איתנו. תמשיך לשתף באומץ. ובעז"ה ה' הנס יקרה גם לך.
רק ביחד
שבת שלום

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: שוב לפני 8 שנים #94188

אחי היקר!! 
גאה בך שלמרות כל הנפילות אתה ממשיך ונלחם.  המפתח לניצחון על היצר הוא לא ליפול לייאוש. 
כמוך אני מכיר את התחושות והרגשות הנוראיות שנוצרות בעקבות החטא,  אך אני יודע שעדיין יש תקווה, ועם הרבה עבודה ואמונה אפשר לצאת מתוך הבור.  התנערו מעפר קומי! 
אין לי ספק  שא.לוהים לא רק שלא התייאש ממך אלא הפוך,  מלא כלפיך אהבה ואמונה שאתה בוחר שוב ושוב לעשות תשובה ולהתחיל מההתחלה. אני מעריץ אותך,  ואני מאמין שגם הוא. 

אוהב אותך ומאמין בך עד אינסוף. 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: שוב לפני 8 שנים #94209

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר לליבי, מה אומר ומה אדבר, מכיר את התחושות האלו שעוד פעם חטאתי, ועוד פעם הבטחתי לאלוקים ולא הוצלחתי,
אבל היום אני יודע שהתאווה זה משהו יותר חזק ממני, ואלוקים אוהב אותי בכל מצב, ואני לא יכול לבד להתמודד עם זה, הגעתי לקבוצות התחלתי צעדים ואלוקים נכנס לחיי, היה לי בעבר גם שנה נקיון, ונפלתי ואני יודע שלא קרה כלום, אני צריך להמשיך בדרך, להתמקד בעוד יום נקי ועוד יום, ולתת תקווה,
נשמח לראותך אותך משתתף פה באופן פעיל בפורום, תתחבר לחברים על ידי שיחות טלפונים, ותמצא חברותא אוהב ומחכים לך,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שוב לפני 8 שנים #94283

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
עצם העובדה שאתה ממשיך עם ההבטחות הללו ועם הניסיונות לנקיות רק מוכיחה שאתה חי.
מי שמסתכל אחורה בסוף השנה ורואה שאין שום הבטחה שלא הצליח לקיים זה כנראה כי לא הבטיח כלום. מי שסטטי, אין לו סיכוי להתקדם.
כי שבע יפול צדיק וקם. מי שמפחד מהנפילות גם לא יצליח להיות צדיק.

יש לי עוד דוגמאות כאלו. הרעיון המשותף הוא שהרגשות שלך בריאים ואתה מראה חיות, וזה גם אומר שיש לך סיכוי להחלים.
תישאר איתנו ותקפיד לשתף כל הזמן, וביחוד כשקשה. הגיוני שבמהלך הדרך ל-90 תמשיך ליפול, אבל אם תקפיד מיד לקום ולשתף תגלה שלאט לאט תקופות הנקיות מתארכות ובסוף תגיע ליעד של ה-90 יום.
ואז תעבור אותו
רק להיום

תגובה: שוב לפני 8 שנים #94332

• ירון1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

תודה חברים. 
אני באמת שם לב עכשיו כמה שהאחדות מחזקת ועוצמתית. 
אוהב ומעריך אתכם ומתפלל על כולנו שנזכה להיות נקיים וטהורים.
אשריכם ישראל!!!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן