ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מסע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל מסע 1767 צפיות

מתחיל מסע לפני 8 שנים #94370

• itay5115
  • חבר חדש

בן 19,לומד בישיבה, וכבר כמה שנים טובות שאני נופל בצפייה בסרטונים ובאוננות.
שבוע שעבר הייתה הפעם הראשונה שלי שסגרתי שבוע בלי נפילה,אבל אחרי שנפלתי שוב פעם זה היה ממש בבום, ובגלל זה הבנתי שאני צריך להתחיל לחפש גם עזרה באינטרנט ולא להסתמך רק על עצמי.
למה אין לי סינון?כי אני פוחד מהתגובות מסביב,בעיקר של המשפחה. כולם יודעים מה הסיבה ברגע שבן אדם מבקש סינון, ואני לא רוצה שהם ידעו את זה כי אני יודע שהם לא יקבלו את זה בהבנה.
אם מישהו גם יכול לעזור לי להבין איך כל התוכנית של 90 הימים פועלת זה יהיה נפלא,כי נרשמתי לאתר ולתוכנית אבל לא באמת הבנתי מה עושים.איזה כלים יש פה לשימוש?איך להשתמש?מה זה ספונסר ובכללי איך האתר פועל.
שיהיה לי ולכולנו בהצלחה במסע הזה

לעתיד לבא מביאו הקב"ה ליצר הרע ושוחטו בפני הצדיקים ובפני הרשעים: צדיקים נדמה להם כהר גבוה, ורשעים נדמה להם כחוט השערה; הללו בוכין והללו בוכין: צדיקים בוכין ואומרים "היאך יכולנו לכבוש הר גבוה כזה", ורשעים בוכין ואומרים "היאך לא יכולנו לכבוש את חוט השערה הזה"

תגובה: מתחיל מסע לפני 8 שנים #94378

ברוך הבא אחי היקר!! 
תנסה להסתכל על המדריך לתכנית כדי להבין יותר את התהליך..  אתה יכול גם לשלוח מייל או הודעה פרטית לאחד מהמנהלים של האתר.. 
בנוגע לסינון,  התנועה "עזים בקדושה"  נותנת לך את היכולת להתקין סינון שאתה מגדיר לעצמך,  ואף אחד לא צריך לדעת על זה..  תחפש אותם בגוגל 
בהצלחה! 
אוהב ומאמין בך 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מתחיל מסע לפני 8 שנים #94395

• ירון1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

שלום אח יקר!
ישר כח גדול שהגעת לכאן! זה מוכיח הרבה על רצון ונכונות גדולה.
תודה על השיתוף הכנות זה חשוב מאוד. 
אני שמח שהגעת לתובנה שאנחנו לו יכולים להתמודד לבד. לעניות דעתי זה הדבר הכי חשוב שצריך להכיר. זה משהו שגם אני למדתי רק לאחרונה והיה חוסך לי הרבה דרכים מפותלות אילו ידעתי אותו קודם. 
אני חושב שאדם שמודע לעצמו חייב להתקין סינון לפלאפון. זה הצעד הראשון, ווזה גדר . בלתי אפשרי להתמודד עם תאווה כשיש בית בושת ענק בזמינות של שניה בתוך היד. כמובן אחי שהכל בהמלצה ובאהבה. 
אגב אין לך מה להתבייש , להפך, זה סטנדרט !!! אתה תמיד יכול לומר שאתה חוסם הודעות קופצות וכדומה.. בכל אופן כמו שידידנו אמר הפיתרון של עזים בקדושה הוא מעולה! 
המון בהצלחה אחי !! מאמין בך!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן