ברוכים הבאים, אורח

כלי הפחתת הצריכה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כלי הפחתת הצריכה 1847 צפיות

כלי הפחתת הצריכה לפני 8 שנים #94415

• itay5115
  • חבר חדש

קראתי את הכלים, ויש לי שאלה על הפחתת הצריכה בהדרגה.
פעם ניסיתי להשתמש בשיטה הזו,אמרתי לעצמי יומיים לא לאונן,וביום השלישי פעם אחת,וכל פעם להתקדם יותר, אבל ברגע שהזמן ניהיה ארוך נפלתי באמצע הדרך.
השאלה שלי היא,האם השיטה הזו היא לא סוג של תירוץ?או בעצם הופכת את האוננות לפרס?הרי אחרי כמה ימים הרעיון הוא לתת לגוף ליפול,זה נותן תחושה של "קבלת פרס" בסוף כל כמה ימים

לעתיד לבא מביאו הקב"ה ליצר הרע ושוחטו בפני הצדיקים ובפני הרשעים: צדיקים נדמה להם כהר גבוה, ורשעים נדמה להם כחוט השערה; הללו בוכין והללו בוכין: צדיקים בוכין ואומרים "היאך יכולנו לכבוש הר גבוה כזה", ורשעים בוכין ואומרים "היאך לא יכולנו לכבוש את חוט השערה הזה"

תגובה: כלי הפחתת הצריכה לפני 8 שנים #94417

לפי דעתי הקטנה
מדובר בלבטל את התלות להתמכרות..  לסגל הרגל חדש ולהבין שאתה לא "חייב" לאונן או לראות סרטים כאלה..  לראות  שאתה יכול גם בלי זה.. 
בהצלחה:) 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: כלי הפחתת הצריכה לפני 8 שנים #94426

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה לא עובד לטווח רחוק, תקופה ראשונה זה יפחית את השימוש, אבל אחרי זה התאווה רק מתגברת ו....

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: כלי הפחתת הצריכה לפני 8 שנים #94434

זה כמו לא לאכול עוגה טעימה במשך יומיים ואחרי יומיים לאכול רק פרוסה אחת ממנה.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: כלי הפחתת הצריכה לפני 8 שנים #94436

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אם תנסה להפסיק לגמרי, יכול להיות שבכל מקרה תיפול אחרי יומיים-שלושה, אבל תהיה במודעות של ניסיון להפסיק לגמרי בלי לתת לעצמך לגיטימציה ליפול, שזו בעיני הבעייה של השיטה של הפחתה הדרגתית

תגובה: כלי הפחתת הצריכה לפני 8 שנים #94455

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

תלוי למי ובאיזה מצב.

יש אנשים שזה כלי מאוד יעיל עבורם, ואפילו הוא יכול להיות יותר יעיל מאשר ניסיון להפסיק לחלוטין. לעומת זאת יש אנשים שעבורם זה לא יעזור ואפילו יכול להחמיר את המצב.

שני סוגי אנשים שזה יכול להועיל עבורם:

א. מי שמתמודד בדרגות קלות ויכול לעצור בעצמו, אבל מפעם לפעם נופל. למשל בחור צעיר, רווק, שבדרך כלל מצליח לשלוט בעצמו. לפעמים במצב הזה, דוקא הנסיון להיות נקי מאה אחוז מחמיר את המצב כיון שהנפילות הופכות להיות יותר כואבות ואז הם דוחפות להרגשות של בדידות ותסכול שמזינות את הנפילה הבאה.

ב. מי שלא הצליח בשום אופן להפסיק את הנפילות, למרות מאמצים אמיתיים וכנים. לפעמים לא כדאי להציב כמטרה נקיות גמורה אלא דוקא להציב מטרה של הורדת המינון של הצריכה. אצל מכורים לסמים ואלכוהול יש שיטות במכוני גמילה שמראש לא מציבים נקיות גמורה בתור המטרה, וחלק מהאנשים שבאמת לא יכולים להיגמל לחלוטין מצליחים יפה מאוד עם השיטות האלו.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן