ברוכים הבאים, אורח

מסע של 1000 קלומטרים מתחיל בצעד אחד קטן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מסע של 1000 קלומטרים מתחיל בצעד אחד קטן 1786 צפיות

מסע של 1000 קלומטרים מתחיל בצעד אחד קטן לפני 7 שנים, 11 חודשים #95069

• לוחם הייצר
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר חדש

זאת פעם ראשונה שלי פה בפורום ואני מקווה שהדברים שאני אכתוב יהיה לכם הזדהות איתו.

והנה שוב פעם אותו הרגע הזה של חוסר שינה מוצא  את עצמי ער עם צורך אז לפרוק ולשבור את הרצף!איך אפרשר להרדם ככה?אני משתגע! אני חייב לאונן!אני חייב לראות משהוא שישטוף לי את העניים..רגע!כיבלתי על עצמי משימה!כיבלתי כלי להשתמש בו!ברגע שיש לי איזה צורך לאונן ללכת ולעשות פעילות ספורטיבית!
אני מסתכל על השעון..עוד מעט שלוש לפנות בוקר!! זה הזוי..מי מסתובב בחוץ בשעה כזאת? רק נרקומנים ואנשים הזוים בטח נמצאים שם בחוץ..“אה!” קול קטן לחש לי:“ואתה לא באיזה שהוא מקום מכור?גם איזה נרקומן לא קטן שמנסה להגמל?”
ידעתי שזה ההזדמות להתחיל לפעול וקמתי בכוח מהמיטה.
“לאן הולכים?” שאל אותי הייצר,
“יוצאים לסיבוב” אמרתי לו “להרגע קצת”
ממש יכולתי לדמיין אותו הולך לצידי!דמות גדולה וכבדה כזאת מסתובבים בייחד ברחוב כדי להרגע בייחד!
“אתה שונא אותי?” הוא שאלה אותי.
“ברור שלא!” אמרתי לו “זה לא ממש אשמתך וזה גם לא ממש אשמתי!זה..בעיה ששנינו צריכים לפטור בייחד נכון שזה נראה שאתה תוקף ועושה לי דווקא רע אבל יש בך גם צדדים טובים!אני זקוק לך גם בחיי הנשואים שלי! אל תדאג..אנחנו נעבור את זה ונסתדר בסוף אני מבטיח לך”.
מנסה להיות אופטימי לחבר/ייצר שלי בעוד שגם אני מנסה לשכנע את עצמי שיהיה בסדר בסופו של דבר.
ההליכה עזרה בסופו של דבר והתחלתי להרגיש עם עצמי טוב יותר!עלו בי מחשבות טובות שהציפו אותי תוך כדי הליכה:הנה אני הולך לי באמצע הלילה מתוך בחירה מתוך נסיון של שינוי הנה כבר הוכחה עד כמה אני מוכן לתת מעצמי וכמה חשוב לי שהשינוי בי יצליח,אני נמצא בעשרת ימי תשובה לפני יום כיפור עד כמה יש לי פה דגש חזק שאני מוכן לחזור בתשובה ולתקן את עצמי,יש משהיא מקסימה שאני הולך לפגוש מחר וזה יהיה נפלא לבוא ולהפגש עם אני נקי אפילו רק ימים בתוספת התגברות!
למען התחלה חדשה! למען המישפחה! למען האשה שאיתה אני יוכל לבנות בית כשר בישראל! למעני שאוכל לחזור להיות האיש הטוב שנמצא בתוכי.

תגובה: מסע של 1000 קלומטרים מתחיל בצעד אחד קטן לפני 7 שנים, 11 חודשים #95089

אני מזדהה עם הרגשות, והנדודי שינה שהיה לי בהתחלה כשרק הפסקתי לאונן.
לא הבנתי כמה התאווה שולטת על חיי עד שהפסקתי.
אני מזדהה עם הפיצול של אהבה ושנאה לתאווה.
אני שמח שהצטרפת לכאן. אנחנו נילחמים יחד מול אוייב \ אוהב משותף.
ממליץ לך להישאר, גם אם תיפול שוב ושוב, כאן מחלימים בסופו של דבר.
תישאר ותיתן לנס לקרות. בעז"ה אתה לא תצטרך להרגיש רע בגלל התאווה שלך.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן