ברוכים הבאים, אורח

נפילה קשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה קשה 3285 צפיות

נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95288

• ארנב
  • חבר חדש
נפלתי שוב הפעם בערב יום כיפור אבל אני לא מתייאש לפי מה ששמעתי פה יש אנשים שהיו עם מצב הרבה יותר גרוע ויצאו מזה אבל בכל אני רוצה לכפר על הנפילה הזאת מישהו יודע איך לפחות אני יצליח להרגיש שאי מכפר על הנפילה הזאת?

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95311

לפי דעתי, בזה שאתה לא מתייאש ולוקח על עצמך להמשיך לנסות לתקן ולהתחיל מההתחלה זה הכפרה הכי גדולה..
תמשיך לעדכן אותנו
אוהב

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95368

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום אני יודע שאני לא במקום לבקש סליחה וכפרה, אני צריך להתמקד ביום הנקי, מתי לבקש סליחה, חבר וותיק אמר לי שמגיע הזמן שאלוקים מדבר אלינו ואומר לנו עכשיו הזמן לבקש סליחה,
ובקשר להודעה הראשונה שלך בפורום האם אתה מכור, נראה לי שאתה סובל ממה שאנחנו סובלים, ועם כל הרצון שלך, לא מצליח להביא שבועיים נקי, אז המקום שלך פה, תמשיך לשתף בפורום ותמשיך איתנו בהחלמה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95387

• palit12
  • חבר חדש

לי קרה מקרה זהה .

לפי דעתי אנחנו צריכים לבקש סליחה קודם כול מעצמנו , על השעות המבוזבזות ועל אנרגיות שהיו יכולות ללכת למקומות טובים יותר.

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95422

האם מכור צריך לעשות תשובה ? זה נושא שרבנים שמבינים שהתמכרות הוא מחלה דנים בנושא.
אבל מה שכן, מכור כמו כל חולה, חיי לטפל בעצמו, והוא צריך לעשות תשובה אם הוא מכיר תרופה והוא לא משתמש בה.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95426

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף

גם אני מזדהה עם לוחם אמיץ,
המחלה והתשובה נפרדים זה מזה.
רק אם אתה בכלל לא מנסה לטפל במחלתך הקשורה לחטא כל שהוא, חושבני כי תחילת החטא הוא בחסרון הטיפול.

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95648

• ארנב
  • חבר חדש
המלחתי 18 יום נקיים ככה שאני לא עדיין בטוח אם אני מכור

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95649

• ארנב
  • חבר חדש
*הצלחתי

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95657

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לכותרת השרשור.. (כמעט שבוע אם אני לא טועה)

בעניין שאלת ה"מכור או לא" דנו רבות כאן בפורום, בין השאר אם זה באמת משנה אם אתה מכור או לא.. אני מכיר חבר ותיר כאן בפורום שתמיד כשמגיע חבר חדש לקבוצה הוא מוסיף כמה משפטים על זה שהוא עצמו לא סגור עלזה אם הוא מכור או לא, אבל הוא נוכח לדעת שהתכנית הזו (12 הצעדים) זה הדבר שיוציא אותו מהבוץ שהוא שרוי בו.

אני גם מנסה להתמקד במה עובד לי ועוזר לי ומה לא, וזה לאו דווקא תכנית כזו או אחרת, זה באמת יכול להיות הכל, העיקר אם אני עושה נכון או לא.

בהצלחה בדרך! 

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95715

שלום חבר,

מקווה שאתה עדיין נקי !!

אני דווקא כן חושב שחשוב לדעת אם אני מכור או לא, כמו כל אחד שהולך לרופא דבר ראשון זו האבחנה או צילום הרנטגן שעושים כדי לבדוק ממה הבן אדם סובל, מהי שורש הבעיה. אולי זה כמו עסק שבן אדם פותח ואם לא יתכנן בדיוק אבל בדיוק מה מטרתו ומה הוא הולך להרוויח ואיך ויעבוד על המטרה,על הפיתרון, סביר להניח שהוא לא יצליח למרות שיעשה ( חלק,,, ) ממה שיגידו לו. אני חושב שזה חלק מהצעד הראשון. אבל ייתכן ובשלב הראשוני כשהמודעות לבעיה עודנה בתחילתה,והמילה ''מכור'' או ''התמכרות'' כל כך מפחידה, ייתכן ועדיף באמת לא להתייחס אליה ולהתעכב שם ופשוט לבצע את הפיתרון- לקחת את התרופה.  הספונסר שלי אומר שמנסיונו זה פשוט, כל אחד שישאל את עצמו, אני סובל ? לא טוב לי במקום שלי ? אני חסר שליטה על הכמויות של צריכת התאווה ? אני לא מתנהג שם כמו שאני מתנהג מול צרכים אחרים כמו אוכל ?  אם התשובה חיובית ( ושוב כלל לא משנה מה בדיוק עשיתי בתאווה ), אז נותנים לי כאן ( בתוכנית הצעדים ) פיתרון שעובד למי שהולך על זה בכינות וברצינות.

מקווה שהועלתי ועכ''פ שלא גרעתי,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 11 חודשים #95775

שלום חבר
לא ידוע לי על שום בעיה להעזר מהקבוצות גם למי שלא מכור.
התנאי היחיד הוא להפסיק את ההתנהגות החולה (להפסיק מיד, והקבוצות ילמדו אותך איך להישאר נקי).
ולירצות להיות מפוקח מינית.
אישית, אני לא מכור. ותמיד פחדתי שיעלו עלי ויעיפו אותי מהקבוצות. אבל אי אפשר.
אני מאוד אוהב מין, ולא מצליח להפסיק לאונן.
במקרה אני גם מאוד רוצה להפסיק, וגם ניסיתי להפסיק בהמון דרכים.
אני גם סובל מאלרגיה למין, כל פעם שאני נהנה ממין, אני ארדוף את זה עד שאאונן כמה פעמים.
אני גם במקרה חוצה כל גבול שאני מציג לעצמי. ואני תמיד משתדרג בחומרת האובססיה שלי למין, מלאונן התחלתי עיתונים, המשכתי לחופים מעורבים, לתמונות פורנוגרפיות ולפורנו.
אני לא מכור, מכור זה... אני סתם מחבב מין.
איפסתי טבלה היום אחרי כמעט חצי שנה נקי, הקבוצות עבדו לי (באסה שלא יכלתי ללכת לקבוצה בחג).
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 10 חודשים #95950

• ארנב
  • חבר חדש
נפלתי שוב לאחר יותר משבוע של נקיות אבל הפעם הרגשתי שיפור של יכולת העמידות מול התאווה

תגובה: נפילה קשה לפני 7 שנים, 10 חודשים #95951

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מעולה.

אם הרגשת שיפור זה אומר שאתה בכיוון הנכון.

הגיוני שתהיינה עוד כמה נפילות לפני שתצליח להתייצב במסלול ההחלמה. מה שחשוב זה לא להתייאש מהן. לבצע פעולת החלמה כמה שיותר מהר (שיתוף בפורום או בשיחה עם חבר מהאתר) וחזרה לספירת הנקיות. אחרי כמה נסיונות עקשניים אתה תצליח

זה עבד לנו, זה יעבוד גם עבורך

שיהיה לך יום נקי

רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן