ברוכים הבאים, אורח

מה עושים?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה עושים? 2757 צפיות

מה עושים? לפני 8 שנים, 10 חודשים #79369

• tnia
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • חבר חדש
אוף, לא יודע אם אני מכור,

האיטרנט שלי רימון חסום

באיפון של אישתי עשיתי רימון ובכל זאת אפשר ליפול בו

ואני נופל , לא כל כך התחברתי לאתר הזה אין לי רב שמלווה אותי
ואם אשתף את אישתי תהיה קטסטרופה

נשוי +1
מתקשה בתפקוד יום יומי הפרעת קשב לא מביא פרנסה מה יהיה??

תגובה: מה עושים? לפני 8 שנים, 10 חודשים #79370

• tc
  • דירוג פלטיניום
זה לא כל כך חשוב אם אתה ״מכור״ או לא
מה שחשוב הוא שאתה מעוניין לשפר את החיים שלך
תישאר כאן
שתף עם אנשים
בע״ה תראה דברים טובים!

יהי ה׳ בעזרך
ותראה ברכה במעשה ידיך
ותזכה בישועתו לטהר מחשבותיך
חזק ואמץ

תגובה: מה עושים? לפני 8 שנים, 10 חודשים #79376

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
האם אתה יכול להפסיק? אם לא אז אתה כנראה מכור.

תישאר איתנו, תצטרף לאתגר 90 הימים ותשתף אותנו בהתקדמות
זה רק יעשה לך טוב

תגובה: מה עושים? לפני 8 שנים, 10 חודשים #79380

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אני חושב שבשביל לבדוק האם אתה מכור או לא אתה צריך לבדוק איך השימוש משפיע עליך באופן כללי.
מציע לך להתחיל דרך קריאת פוסטים במדור 'קולות של החלמה'.

תגובה: מה עושים? לפני 8 שנים, 10 חודשים #79386

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא, הגעת למקום הנכון.

אני מרשה לעצמי לכתוב לך בצורה ישירה ואישית, ואם זה מידי ישיר - איתך הסליחה.

תראה, בדרך כלל מאוד קשה לחברים חדשים להגיע להחלטה האם הם מכורים או לא, וזאת למרות שזה לא כל כך משנה, כיון שמה שנוגע הוא האם אתה מצליח להפסיק לבד או לא? אם אתה מצליח לבד - מצוין! אם אתה לא מצליח לבד - אז אתה צריך עזרה, ובדרך כלל העזרה שעוזרת למכורים יכולה לעזור גם לך.

אבל כשאני קורא את הדברים שלך קופצת לי מול העיניים המילה "מכור". למה? בגלל שאתה מהבודדים שקראתי כאן שכבר בהודעה הראשונה הודית לא רק בכך שאתה חסר אונים מול התאווה אלא גם בכך שאיבדת שליטה על החיים.

אסביר את עצמי: ישנה דרך להחלמה מהתמכרויות (כל סוגי ההתמכרויות) שנקראת "12 הצעדים". הדרך הזאת מתבססת על הצעד הראשון שבו נדרש מי שרוצה להחלים להודות בשני דברים: א. שהוא חסר אונים מול התאווה. ב. שהוא איבד שליטה על החיים. רוב האנשים שמגיעים לצעדים, מוכנים להודות בחלק הראשון, אבל מסרבים להודות בחלק השני. יותר קל לנו להודות שיש לנו בעיה בלתי פתירה עם התאווה, מאשר להודות שהחיים שלנו הפכו בלתי ניתנים לניהול.

אבל אתה כותב כאן מיד, שיש לך בעיה עם התאווה ואתה לא מצליח לפתור אותה ("הודינו כי אנו חסרי אונים מול התאווה") וגם שיש לך בעיה רצינית עם הניהול של החיים בכלל ("וכי אבדה לנו השליטה על חיינו").

אז אם אתה כבר מוכן להודות בכך, מה בכל זאת מפריע לך? אתה כותב שאתה לא מתחבר לאתר הזה. אגלה לך סוד - גם אני לא. כל הדיבורים האלו על רוחניות ואלוקים לא בדיוק הסטייל שלי. אז למה אני כאן בכל זאת? כיון שזה עובד עבורי, וזה הדבר היחיד שעובד עבורי. כאשר הגעתי לקרקעית של חיי ואמרו לי שאני צריך להכניס רוחניות לחיים כדי להחלים, רציתי לצעוק "תלכו לעזאזל", אבל שתקתי כי לא היתה לי ברירה והייתי מוכן לעשות הכל כדי להחלים. הרבה דברים השנתו מאז וגם הרבה לא. מה שלא השתנה הוא שאני מאוד רוצה להישאר בהחלמה, ושאני מוכן לעשות הכל כדי להחלים.

אז האתר הזה והדרך הזאת שאני "לא מתחבר" אליה, ממשיכים להיות הדברים הכי חשובים לי בחיים, ואלוקים שומר אותי נקי 1,434 ימים. גם אתה מוזמן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן