ברוכים הבאים, אורח

המלצה על קאוצ'ר / פסיכולוג שמבין את הנושא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המלצה על קאוצ'ר / פסיכולוג שמבין את הנושא 122 צפיות

המלצה על קאוצ'ר / פסיכולוג שמבין את הנושא לפני 3 חודשים, 3 שבועות #151281

• destiny
  • חבר חדש

הי לכולם,
אני רואה שקשה לי לעשות את התהליך לבד, אשמח להמלצות על אנשי מקצוע רלוונטיים. תודה

תגובה: המלצה על קאוצ'ר / פסיכולוג שמבין את הנושא לפני 3 חודשים, 3 שבועות #151282

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 51 ימים
  • דירוג זהב
עבודה לבד היא אכן קשה בהרבה עד בלתי אפשרית.

אך הפתרון הוא לאו דווקא איש מקצוע, אלא חברים לדרך, שמזדהים איתך ונותנים לך תמיכה.

אנשים שאתה יכול לשתף אותם בכל שעה של היממה, ולא אדם שיש לך איתו פגישה פעם בשבוע, בתשלום של 350 ש"ח...

זה אחד הדברים הנהדרים בקבוצות של SA. גם אם לא התחברת לתוכנית 12 הצעדים, זה עדיין משהו שתוכל להרויח ממנו.

לגופה של השאלה, ניסית את בני יעקב? הוא מומחה בתחום של ההתמכרויות (ומכור מחלים בעצמו כבר יותר מ-30 שנה). גם אם לא תתחבר לסגנון שלו, הוא בטח יוכל להמליץ לך על אנשי מקצוע אחרים בתחום הזה.

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

תגובה: המלצה על קאוצ'ר / פסיכולוג שמבין את הנושא לפני 3 חודשים, 2 שבועות #151288

• נשר
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק

היי חבר, שבוע טוב.
מצטרף לאבי0533.
ואולי גם קצת אחדד מנסיוני .
קודם כל אוהבים אותך אח יקר, תודה אתה פה וכנה לשתף את רגשותיך , תודה אני ככ מזדהה עם הבדידות והחוסר הזה, ומה יהיה? ומי יכול לגאול אותי מיסוריי ?
אז דע לך, אתה לא לבד, לא בתחושות ולא ברגשות ולא במציאות, יש כאן אנשים נפלאים באותו מצב שנותנים כתף.

ןלענין שאמרת, אני למדתי שכל התאווה הזו חיה ונושמת על בסיס הלבד והחושך והבריחה.
אני מתכנס לתוך עצמי, או במציאות בחדר לבד ומתחת השמיכה או בכל מקום פיזי בודד, או ברגשי לא מתקשר כבוי, לא שמח, ולא מחפש להתחבר לאנשים כי יש לי משו כביכול שמחבר אותי - התאווה השקרית.
והיא תמיד לוקחת אותי אל האפל, השקט והחשוך.
וכדי שהיא לא תגדל ותיתפתח אני חייב לתת לה אור, ורעש .
איך ? איך שבא לי... זה לשבת עכשיו ולכתוב פה, זה ממית אותה (אל תאמין-תנסה), זה לדבר עם חבר, לדבר עם אלוקים, ללכת לקבוצה ,ולא חשוב .. כל דבר שיגרום לה לא להישאר אצלי לבד. אפילו לכתוב ולזרוק לפח.

האם זה הפתרון ? לא חושב.... כמו שהרגלתי את עצמי שנים להיות תלוי בה, כנראה זה גם תהליך וזמן לא להיות תלוי בה, אין כללים. אבל מזה חשוב.. אני נהנה מהדרך כל רגע ורגע...
ממליץ לך, להיות כאן פעיל ככל שתוכל, לכתוב לשתף ושאול (מוזמן גם בפרטי, בשמחה).
קצת לשמוע מה החברים האחרים פה עושים ועוזר להם, כן לפעמים צריך גם עזרה, איש מקצוע וטיפול וזה בסדר!
הכל נכון, חוץ מלא לעשות כלום. 
פשוט תתחיל להיות לא לבד, מבטיח שהרגשתך תשתנה פלאים לאט לאט ובטוח.
אוהב אותך אח יקר !

שום דבר, אבל שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות !
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן