ברוכים הבאים, אורח

מוצפות, שחרור אנרגיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מוצפות, שחרור אנרגיות 141 צפיות

מוצפות, שחרור אנרגיות לפני 3 חודשים, 3 שבועות #151077

שלום וברכה, 
אני עם רגישות חושית ורגשית גבוהה מאוד, לכן הרבה בגלל התמודדויות גם שלא קשורות לנושאים האלה, אני מרגיש בקלות מוצף, והדרך לשחרר אנרגיה לצערי היא... וד"ל.
אילו עוד דרכים יש לשחרר אנרגיה? למשל מישהו הכעיס אותי, ואז אני נופל... לא יודע מה לעשות...
גם כל הליכה ברחוב גם אם לא מסתכלים, עצם הראייה גם בזווית העין גורמת לגירוי ומוצפות... מה אפשר לעשות?

תגובה: מוצפות, שחרור אנרגיות לפני 3 חודשים, 3 שבועות #151084

היי חבר יקר, אשריך על השיתוף, התמודדות מול התאוות במיוחד מתוך עולם פנימי רגיש זה בהחלט ניסיון קשה מהרגיל ומאתגר...
ממליץ לך במצבים של מוצפות ללכת לעשות כושר בעיקר ריצות אינטנסיביות, מכות לשק איגרוף בכל הכח, לנסות להוציא שם את כל האנרגיות שיש לך, לי אישית זה מאוד עוזר.
תנסה לחשוב איזו פעולה חיובית בעולם גורמת לך להרגיש הכי הרבה סיפוק ותנסה להכניס לתוך היום שלך באופן קבוע זמנים שאתה עושה את הפעולות האלה ,
(לדוגמא אני מרגיש טוב ומשמעותי לכתוב בפורום אז אני משתדל כשיש לי זמן פנוי לשבת כאן ולכתוב וכו)

תגובה: מוצפות, שחרור אנרגיות לפני 3 חודשים, 2 שבועות #151089

געוואלד כתב on 07 יוני 2024 11:49:

שלום וברכה, 
אני עם רגישות חושית ורגשית גבוהה מאוד, לכן הרבה בגלל התמודדויות גם שלא קשורות לנושאים האלה, אני מרגיש בקלות מוצף, והדרך לשחרר אנרגיה לצערי היא... וד"ל.
אילו עוד דרכים יש לשחרר אנרגיה? למשל מישהו הכעיס אותי, ואז אני נופל... לא יודע מה לעשות...
גם כל הליכה ברחוב גם אם לא מסתכלים, עצם הראייה גם בזווית העין גורמת לגירוי ומוצפות... מה אפשר לעשות?

היי אחי אני לגמרי מבין אותך זה משהו עמוק יותר בנפש ממליץ לך ללכת לטיפול או פרטי או ב-12 צעדים

תגובה: מוצפות, שחרור אנרגיות לפני 3 חודשים, 2 שבועות #151092

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 35 ימים
  • דירוג כסף

כל הכבוד, אח יקר.
נראה לי שהגעת בכוחות עצמך למסקנה שעליה מבוססת תוכנית 12 הצעדים: השימוש הוא לא הבעיה, אלא פיתרון שאנחנו משתמשים בו עבור בעיות אחרות. (חתיכת פתרון זוועתי).
כאן נכנסת תוכנית 12 הצעדים, שחלקים נכבדים ממנה מיועדים להתמודדות עם הדברים האלו. (צעדים 4-7 מיועדים להתמודדות עם פגמי-אופי שונים, וצעדים 8-9 מנקים את ההרס שעשינו בעברנו, ובכך משחררים אותנו מרגשות אשמה שיכולות להביא לשימוש.)

אם אתה מפחד להתחייב ל-12 הצעדים, אתה יכול לנסות טיפול נפשי כלשהו, דבר שבהחלט יכול לעזור. אני אישית התחלתי לא מזמן טיפול CBT. (וכאן אני ממש חייב לציין את ההבדל התהומי, שעל ה-CBT אני משלם 400 ש"ח לשעה, ועל פגישת 12 הצעדים אני לא צריך לשלם כלום [אני בוחר לתרום 10-15 ש"ח כי אני בז לאוכלי חינם, אבל לא כי אני חייב])

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 2 שבועות על ידי אבי0533.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן