ברוכים הבאים, אורח

רוצה לשתף ולקבל עצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה לשתף ולקבל עצות 80 צפיות

רוצה לשתף ולקבל עצות לפני 2 חודשים #151312

מגיע מהרקע כמו כולם, רק שבעצת חבר עשיתי קצת מסירות נפש, והיום צובר ימי ניקיון ובונה את חיי האמיתיים, פתאום אני מרגיש שאיבדתי זהות להמון זמן, ושאני חוזר אני לא מזהה את עצמי,
מתמודד עם תקופה לא פשוטה בחיים ניסיון ועוד ניסיון
היום עברתי הלבנת פנים כזאת הכי חזקה בחיים
מניסיון ברגע שזה קורה לי קורה משהו
אין לי עם מי לשתף אז משתף איתכם
הלוואי והייתי יכול לשתף גם עם ה’, אני אדם מאמין חרדי, אבל בגלל כל המצב אני מרגיש שה’ לא חפץ לשמוע אותי, את הפדיחות שלי עשיתי, וזה קשה ההרגשה הזאת, כי בתוך תוכי אני מוסר נפש להיות עובד ה’, אבל הסובב פשוט ההפך נותן לי הרגשה רעה כל הזמן
כאילו המצב שלי כרגע ככה ואין לי יכולת לשנות כלום וזה לא בידי
ושהסובב בא אלי בלחץ, ואין לי מה לעשות ורצון חזק שישתנה ובאות ניסיונות וצרות, אז ההרגשה שה’ כאילו זורק אותי, ונשאר לבד
ואז מתחיל התאווה להיכנס למחשבות, ואז אני מעיף אותה לאלף הרוחות, וסובל בשקט, ממציאות אבסורדית של חוסר אמון בזולת וחוסר אמון באלוקים על זה שתקופה ארוכה אני סובל פגיעות בנפש מהסובב ואין לי יכולת לזוז מהמצב
הלוואי והייתי מרגיש בטחון בה’ כמו פעם והכל היה מסתדר
אני יודע שכל מה שאני עובר זה ללמד אותי אמונה ובטחון ואני חלש בזה לצערי
אשמח לשמוע עצות

תגובה: רוצה לשתף ולקבל עצות לפני 2 חודשים #151315

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אותך, אח יקר.
משתתף בכאבך. גם לי, אחרי נפילה, יש את הניתוק החד והחריף הזה מה'. המחשבה שה' כועס עלי ורוצה שאלך לעזאזל.
תן לי להזכיר לעצמי ולך שזה שקר גמור שהתאווה מספרת לי כדי שהיא תוכל לקבל עוד 'סיבוב' עלי.
ה' אוהב אותי ורצה בקרבתי, לא משנה מה עשיתי, ולא משנה כמה רחוק הלכתי, ולאלו תהומות ירדתי. ה' מוריד דמעה ובוכה שהבן היקר שלו מתרחק ממנו לזרועות ההרס של התאווה!
מסופר על אחד הצדיקים שאמר "הלוואי שאזכה לאהוב את הצדיק הגדול ביותר באותה מידה שרבש"ע אוהב את הרשע הגדול ביותר."

זו גם המשמעות של "והסר שטן מלפנינו ואחרינו" - תעזור לנו עם היצה"ר שמפתה אותנו לפני החטא. ואם נפלנו (מאחרינו) תעזור לנו עם הקול שאומר לנו שאנחנו רשעים ואפסים ומנותקים וחסרי תקווה, וחבל על המאמץ, ועדיף שנלך שוב לשימוש כי ממילא נהיה בגיהינום למאלאנתאלפים שנים - אז מה משנה עוד קצת זמן...

נסה לדבר עם ה' על הרגשות שלך. תמצא פינה שקטה בלי הפרעות לחצי שעה (אני הולך לגינה ציבורית בלילה, נשכב על המגלשה ומסתכל בשמים) ודבר איתו. גם אם מרגיש לך שהוא לא מקשיב.

חזק ואמץ. ובהצלחה במאבק מול התאווה!

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים על ידי אבי0533.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן