ברוכים הבאים, אורח

אולי אני צריך עזרה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אולי אני צריך עזרה? 280 צפיות

אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151547

• pogy
  • חבר קבוע

שלום לכולם
אני בן 40 נשוי עם שלושה ילדים
ואני חושב שאני מכור למין 25+ שנה..

מאז שאני זוכר את עצמי אני מאונן עם פורנו
זה התחיל כמו כולם "בטעות" או "במקרה" בגיל 13-14
ומשם זה התפתח..

בגיל 25 הלכתי לראשונה לזונה, וכך איבדתי את הבתולים שלי...

היו עליות ומורדות עם השנים, תקופות של כמה פעמים ביום, ותקופות של כמה שבועות נקיון.

כשהכרתי את אשתי בגיל 28
הייתי נקי לגמרי
וזה נשאר כך שנתיים לאחר החתונה..

אבל אז חזרתי לפורנו
ולפני כמה שנים חזרתי גם לזונות וגרוע מזה...

השבוע אשתי ראתה במקרה בטלפון שלי התכתבות עם זונה שהלכתי אליה לפני שבועיים

חרב עליה עולמה.

אני אוהב אותה מאוד, ורוצה אותה מאוד והמשפחה שלי נהדרת,

אבל
אני לא רוצה לדכא את היצר שלי
לדכא את הפנטזיות
קשה לי לוותר על כל העולם הקסום והמופלא הזה של הפנטזיות והזונות הנהדרות..

אני רוצה פשוט לא לרצות את זה.
לא רוצה להתגבר על זה..
אין לי כוחות נפשיים להתחיל תהליך אמיתי ועמוק של גמילה ושליטה עצמית ממושכת
לא יכול להבטיח לאשתי שלא אפול שוב .

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151548

• ran5
  • משתמש

היי. קודם כל תודה על השיתוף, צריך אומץ גדול כדי לשתף את זה וזה הצעד הראשון שמראה שאתה רוצה לעשות שינוי. אני יכול להמליץ לך לראות כמה סרטונים בקורס פה של "לטוס אל החופש", לי זה בינתיים ממש עוזר, פיתחתי כבר הרגל שכל יום בערב בזמן קבוע אני מקדיש לזה כמה דקות, וזה משאיר אותי מחוייב לתהליך.
חוץ מזה, אני מאחל לך בהצלחה, ואל תתייאש!!

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151552

חבר יקר! אני מבחין בקושי ובצער שיש לך מכל הסיפור הזה.

צריך להיות שאתה סובל הרבה היצר של עריות מתחזק בכל יום 

תתפלל לה' הוא יענה לך 

גם אני פעם נתפסתי ע"י אשתי היא גילת שחיפשתי דברים גרועים בסמרטפון, זה מבלבל מבייש ואף מפחיד 

מתפלל עליך תצליח
אוהבים אותך

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151553

• pogy
  • חבר קבוע

הבעיה הגדולה היא
שאני אוהב את התאווה שלי
אני לא רוצה לשנות את עצמי ולהפוך לאדם אחר סגפן ומדוכא
אני מכיר את לשון הרמבם ש"הריני אשם אחר ואיני עוד אותו אדם שעשה את המעשים הללו"

אבל אני אוהב את החיות שלי
לא רוצה לשבור את עצמי לחלוטין 

אני רוצה להמשיך עם קצת פורנו מפעם לפעם - אבל "לשלוט" בזה, בתדירות נמוכה, פורנו "רך" וכו

רוצה להמשיך להיות עם תאווה גדולה - אבל "לשלוט" בה ולממש אותה רק עם ובהסכמת אשתי זוגתי שאני אוהב..

אני אוהב אותה מאוד, חברתי הטובה, ואם ילדי.
מאוד מסופק מהקשר האינטימי שלנו,
אבל אני מרגיש שזה לא מספיק לי

אני אוהב אותה
אבל לא מספיק בשביל "לשבור את עצמי" רק בשבילה

אני יודע שאני אמור לרצות לעשות את זה בשבילי ולא בשבילה
אבל אני עדיין לא רוצה 

ממשיך להשלות את עצמי ואותה שאני אהיה בסדר איך שאני רק עם קצת "שליטה"...

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151560

אח יקר, שום דבר לא קורה סתם.
מנקודת מבטי - יש ה' בעולם שמשגיח על כל המעשים.
התזמון המדויק שאשתך גילתה, לא סתם.
היא יכלה לגלות גם לפני חודשיים, או שנתיים, זה לא היה נכון עבורך באותו זמן, ועבורה.
עכשיו הגיע הזמן.
מה לעשות עם זה? האם תקח את ה"מתנה" הזאת שקיבלת משמים כדי לכפות עליך שינוי, או שתמשיך להתעקש.
צר לי להגיד את הדברים בצורה הקשה שלהם, אתה צריך לחשוב קדימה.
כתבת שאתה בן 40 + 3.
נראה שתצטרך לבחור.
מי חשוב לך יותר?
עוד 10 שנים תהיה בן 50, האם תהיה איש משפחה נשוי באושר או גרוש שהולך לזונות?
אתה צריך לקחת בחשבון את כיוון החשיבה הזה.
יש לי הרבה חלמה ואהבה אלייך, אני ממש מבין גם את הצורך הזה.
עכשיו זה הזמן להתעורר מחלום הדימיון, תגיד לו שהיה נעים להכיר, עכשיו הזמן שלך ליצור שינוי בחייך.
אם אשתך תומכת בתהליך שלך בדרך לשיקום הבית, הרווחת בגדול.

אני כאן לצידך
מאמין בך

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151561

pogy היקר

תודה רבה על השיתוף
כל הכבוד על הכנות.

אני רואה שכבר לפני הרבה הרבה שנים נרשמת כאן לפורום,
עוד לפני שאשתך תפסה אותך לאחרונה.

בכל אופן, תנסה לחשוב בכנות האם אלו הן החיים שאתה רוצה להמשיך איתם?
האם אתה רוצה שהתאווה תהיה החיים שלך, ושאר החיים יהיו רק רקע לתאווה?

לגבי מה שכתבת, שאתה רוצה 'לשלוט' בתאווה,
אז קודם כל אם אתה מבין ומכיר שעכשיו אתה לא 'שולט' בתאווה, זה כבר שלב ראשון בדרך להחלמה.
ובספרות של הצעדים מוזכר הרצון של ה'מכור' (ואני הקטן בתוכם) לנסות לשלוט בתאווה.
הבעיה היא שאצלי ואצל עוד רבים כמוני, ברגע ששתיתי מעט תאווה אני לא יכול לשלוט בזה, זה מתפתח אצלי עוד ועוד.
יש לי רק אופציה אחת. לוותר ולהיכנע ולמסור את הרצון לאלוקים לכח גדול.

אוכל עוד להרחיב רבות מה הפתרון שעזר ועוזר לי בס"ד.

בהצלחה רבה
אוהב מאד

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151562

• pogy
  • חבר קבוע

אני בהחלט לא רוצה להיות גרוש בן 50 שרועה זונות.
בפנטזיה הזאת - אני מתאבד הרבה לפני...

אבל אני כן רוצה מיניות חזקה ועוצמתית עם אשתי

הבעיה שאני לא מסופק ממנה מספיק..

רוצה לא להיות משועבד
אבל לא רוצה לרסק את עצמי לחתיכות ולשכנע את עצמי שאני אפס חסר יכולת שליטה עצמית

בקיצור - הבעיה שלי היא עם השלב הראשון - 
להודות שאני לא יכול לשלוט בזה

אני לא יכול להודות בפני עצמי שאני כזה אפס..
ואם אני באמת כזה אפס, שצריך רק למסור את כל ישותו והיצר שלו

אז למה שאשתי תרצה אפס כזה?

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151563

pogy כתב on 11 אוג' 2024 18:43:

אני בהחלט לא רוצה להיות גרוש בן 50 שרועה זונות.
בפנטזיה הזאת - אני מתאבד הרבה לפני...

אבל אני כן רוצה מיניות חזקה ועוצמתית עם אשתי

הבעיה שאני לא מסופק ממנה מספיק..

רוצה לא להיות משועבד
אבל לא רוצה לרסק את עצמי לחתיכות ולשכנע את עצמי שאני אפס חסר יכולת שליטה עצמית

בקיצור - הבעיה שלי היא עם השלב הראשון - 
להודות שאני לא יכול לשלוט בזה

אני לא יכול להודות בפני עצמי שאני כזה אפס..
ואם אני באמת כזה אפס, שצריך רק למסור את כל ישותו והיצר שלו

אז למה שאשתי תרצה אפס כזה?

אני רוצה לומר לך שבהיותי רווק הייתי סבור שבגלל שאף לא עשיתי את זה באמיתי, לכן אני כל היום מאונן.
אבל עוד לפני שהתחתנתי, כשהגעתי לפתרון שלי וקיבלתי את מתנת הנקיון מאלוקים, זכיתי בס"ד לנקיון איכותי, ביחד עם מפוכחות ושלוה.
והמשכתי להיות נקי למרות שלא היה לי מין ותאווה בשום צורה שהיא. והחיים נהיו הרבה הרבה יותר טובים.
בהמשך זכיתי בס"ד להתחתן עם אשתי היקרה, ואני יודע שאם לא הייתי מגיע לתוכנית, אז לא משנה מי היא אשתי, וכמה היא נותנת לי, תמיד זה לא היה מספיק לי, והייתי מחפש ריגוש אחרי ריגוש.
כיום באסירות תודה אני מבין שהבעיה היא בי, וממילא גם הפתרון צריך להיות בי ולא במי שמסביבי.
ו'רק להיום' זה עובד בחיים שלי למעלה מ-9 שנים בחסדו הגדול של אבא אוהב.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151579

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 383 ימים
  • דירוג פלטיניום
pogy כתב on 10 אוג' 2024 22:27:

שלום לכולם
אני בן 40 נשוי עם שלושה ילדים
ואני חושב שאני מכור למין 25+ שנה..

מאז שאני זוכר את עצמי אני מאונן עם פורנו
זה התחיל כמו כולם "בטעות" או "במקרה" בגיל 13-14
ומשם זה התפתח..

בגיל 25 הלכתי לראשונה לזונה, וכך איבדתי את הבתולים שלי...

היו עליות ומורדות עם השנים, תקופות של כמה פעמים ביום, ותקופות של כמה שבועות נקיון.

כשהכרתי את אשתי בגיל 28
הייתי נקי לגמרי
וזה נשאר כך שנתיים לאחר החתונה..

אבל אז חזרתי לפורנו
ולפני כמה שנים חזרתי גם לזונות וגרוע מזה...

השבוע אשתי ראתה במקרה בטלפון שלי התכתבות עם זונה שהלכתי אליה לפני שבועיים

חרב עליה עולמה.

אני אוהב אותה מאוד, ורוצה אותה מאוד והמשפחה שלי נהדרת,

אבל
אני לא רוצה לדכא את היצר שלי
לדכא את הפנטזיות
קשה לי לוותר על כל העולם הקסום והמופלא הזה של הפנטזיות והזונות הנהדרות..

אני רוצה פשוט לא לרצות את זה.
לא רוצה להתגבר על זה..
אין לי כוחות נפשיים להתחיל תהליך אמיתי ועמוק של גמילה ושליטה עצמית ממושכת
לא יכול להבטיח לאשתי שלא אפול שוב .

מאד מזדהה ומבין אותך
אני גם בגיל 25 הכרתי את השימוש חי - זה היה לפני שנתיים
שנה הייתי שם בסבל איום ונורא
והנה היום אני שנה נקי ואסיר תודה
אחרי חודש מהלידה של אשתי
חסר לי... 
ואתמול לצערי מעדתי בחיפוש מספרים של תאווה
אסירות תודה שזה הסתיים שם
התכתבתי וחייגתי לחבר
וככה אלוהים שמר עלי נקי

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 2 שבועות על ידי דייב 2.

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151585

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

מזדהה לגמרי עם התחושה ש'אם אממש את כל התאוות שלי אני אהיה רגוע ואוכל לשלוט'.
אני כותב כאן בעיקר לעצמי מכיון שאני גם נמצא בנקודה הזאת: לא יכול לוותר ורוצה לשלוט.
בעבר היו לי שימושים חיים, כיום (אחרי החתונה), כל התאוות שלי הם בעיקר בראש (פנטזיות מבטים פורנו אוננות...), יש לי את התחושה שאם אפגוש את פלוני או את פלונית אהיה מסודר, התאווה שלי תירגע ואוכל לשלוט בה.
אבל, אני שומע סיפורים של חברים שהם ממש דומים לסיפור שלי (לפעמים אני מרגיש שמספרים במקומי את הסיפור שלי), ההבדל הוא שמה שנמצא אצלי כרגע בראש, במקרים של חברים אחרים, כבר התחיל בביצוע וזה מגיע למקומות שלא הייתי רוצה להיות שם.
המסקנא שלי שהתאווה לא מספקת, היא רק מתדרדרת למקומות שפלים יותר, מסוכנים וחסרי שליטה לחלוטין.
להתמכרות לתאווה אין רחמים, אין שלב שהיא נותנת סיפוק אמיתי, הדמיון שיהיה לי סיפוק אמיתי הוא רק ברגעים שלפני מימוש התאווה, אבל כמה שעות אחר כך אני כבר נמצא שוב לפני התאווה הבאה.
אני משתדל לחזק את עצמי שאם לא אוותר לגמרי על התאווה אני עלול להגיע למצב בלתי הפיך ומסכן חיים כפשוטו.

אני מציע, גם אם אתה חושב שאתה שונה ואתה יכול לשלוט, תברר עם עצמך היטב אם זהו המצב, אני עצמי בדקתי את עצמי במשך תקופה אם אני יכול לשלוט, הצבתי לי גבול שאם אני נכנס לאתרים אסורים, אני לא נשאר שם יותר מחצי שעה, כדי לחזק את הגבול הגבלתי את הזמן שהאינטרנט פתוח רק לחצי שעה, ואם רציתי לגלוש יותר הייתי צריך לפתוח מחדש, כמובן שכמעט אף פעם לא עמדתי בזה.
בשבילי זו היתה אינדיקציה מצויינת.
למרות הכל אני עדיין משתעשע במחשבות שאולי עכשיו אני כבר כן יכול לשלוט, לדעתי זה חלק מהמחלה שלי....
יש חבר שאמר לי שהוא ניסה פשוט במשךך חודש להימנע לגמרי משימוש בתאווה.
בכל אופן אל תחליט לפני שתבדוק היטב, כי החלטה שגויה עלולה להיות מסוכנת והרת אסון.
אוהב אותך
תודה על השיתוף והכנות

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151586

• pogy
  • חבר קבוע

ניסיתי לאחרונה לעשות איזה ״רשימת מכולת״ של ה״שימושים החיים״ שלי (אהבתי את המונח!)

גיליתי דברים מעניינים
קודם כל - הייתי הרבה יותר ממה שאני זוכר!
ושנית - כל פנטזיה שאני מתאווה אליה - כבר מימשתי!
כלומר, ניסיתי לממש אותה, אבל לא באתי על סיפוקי באמת..
שום דבר במציאות לא עמד במבחן התאווה של הראש המתאווה...

אז מה בעצם עוד נותר לי ״להשיג״?
מה הקלף של התאווה לשכנע אותי ש״רק עוד שימוש אחד אחרון וזהו״?

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 2 שבועות #151587

שלום וברכה חבר יקר ואהוב.

התשובה לשאלה שלך היא שהמחלה של ההתמכרות היא 'ערמומית, מבלבלת ורבת עצמה' (הספר הלבן של SA, עמוד 2). ולכן היא תמיד תמציא לנו סיבה למה 'רק עוד שימוש אחד אחרון וזהו'.

אני גם מעתיק כאן מהספר הלבן (עמודים 30-31) תיאור על ההתמכרות לתאווה:

היבטים כלליים של ההתמכרות

הניסיון המצטבר שלנו גילה שלושה היבטים של השעבוד שלנו שבדרך כלל מאפיינים התמכרות: סבילות, התנזרות ונסיגה. אם מישהו חווה את שלוש התופעות האלה בתחום כלשהו של חייו, אותו אדם נחשב בדרך כלל למכור. כשאנו בוחנים את עצמנו לפי היבטים אלה, אנו מזהים שאנחנו מכורים לתאווה, למין, לקשרים או לצירופים שונים של אלה - לשם התחלה.

סבילות

המונח סבילות מתייחס לנטייה לסבול עוד מהסם או מהפעילות האובססיבית, ולקבל בתמורה סיפוק פוחת והולך מהשימוש בו. מכאן הצורך הגובר והולך להגדיל את המינון של הסם, במטרה לשמר או לשחזר את האפקט המבוקש. בהתמכרויות לחומרים שאינם סמים, הסבילות מתייחסת להזדקקות לכמויות גדלות והולכות של חשיבה, אינטראקציה (=פעילות הדדית) או פעילויות אובססיביות, עם פחות ופחות השפעה. בקיצור, אנו נזקקים ליותר סם, בד בבד עם סיפוק קטֵן והולך. אנחנו רואים איך זה חל במקרה שלנו כשאנחנו נזכרים איך התאווה או הפעילות המינית שלנו החריפה במהלך השנים, חצתה גבולות בזה אחר זה, קודם בחיי המחשבה שלנו, אחר כך בהתנהגות שלנו. לדוגמה, אותן פנטזיות אוננות מוקדמות הספיקו רק לעתים רחוקות; מהן עברנו והמשכנו לחפש דברים עם השפעה הולכת וגדלה. ואם התמכרנו לתמונות, מצאנו עצמנו מחפשים תמונות יותר ויותר בוטות כדי להשתמש בהן. אם בהתחלה יצאנו לפגישות בשביל הרומנטיקה, לעתים קרובות המשכנו משם לחיפוש קשרים מופקרים יותר. חשיפת עצמנו בפנטזיה הידרדרה לחשיפת עצמנו בפומבי. היינו זקוקים לעוד ועוד מה"סם" שלנו.

התנזרות

המונח התנזרות מתייחס לתופעה שבה מכור אופייני מנסה להפסיק להשתמש בגורם ממכר או בפעילות ממכרת. אולי עלינו לקרוא לזה ניסיון להתנזרות. אנחנו נשבעים להפסיק - שוב ושוב. משהו בפנים אומר לנו שעלינו להפסיק. כמה פעמים אמרנו שאנחנו חייבים להפסיק? כמה פעמים ממש ניסינו להפסיק? אחדים מאיתנו אכן "הפסיקו" אחרי כל פעם שהשתמשו!

נסיגה

המונח נסיגה מתאר את תופעות הלוואי שהמכור עלול לחוות בזמן שנמנעים ממנו הסם או הפעילות. תופעות לוואי אלה יכולות להיות גופניות, רגשיות או שתיהן. בשלב הזה עולות התחושה השקרית והתביעה הכפייתית להשיג מין. אבל מצב זה אינו שונה מזה של נרקומן המרגיש שהוא ימות בלי 'מנת-הסם' שלו. זה פשוט לא נכון; אי הזנת הרעב אינה הורגת אותנו.

אחדים מאיתנו מביטים אחורה על המעבר שלנו למפוכחות כתקופה שבה היינו במצב של הלם, שבה כל המערכת שלנו הייתה צריכה להחלים לאט לאט מהטראומה של חיים שלמים שבהם פגענו בעצמנו. המפוכחות כרוכה בדרך חיים חדשה ובלתי מוכרת, כמו נהיגה בארץ זרה בלי להכיר את השפה או את החוקים. אלא שמדובר כאן בשטח פנימי חדש לגמרי. בלי הסם, אנחנו מתחילים להרגיש מה באמת קורה בפנים. דרוש זמן להסתגל לכל זה, והתמיכה של האחרים בחברותא היא חיונית. המסע בדרך החדשה הזאת יחד עוזר להפיג את הפחד מתופעות הלוואי של הפסקת ההרגל. אנחנו רואים שאחרים שצעדו בדרך זו לפנינו גילו שהמין הוא באמת עניין שנתון לבחירה, מרגע שהם נכנעו בפני התאווה ובפני הציפייה למין. תחושת הנוחיות והשמחה שלהם אמיתיות; הם לא חריגים ולא מקופחים. חברים נשואים מגלים שהם יכולים לעבור תקופות של התנזרות מרצון כדי להחלים מתאווה ולגלות שתקופות אלו הן התנסויות יעילות ומתגמלות באופן מפתיע. כן, יש חיים אחרי התאווה! וחיים אחרי המין!

אנחנו רואים שההתמכרות הזאת כוללת מגוון רחב של פעילות, החל משימוש מזדמן או תקופתי, ועד לפעילות אובססיבית רצופה, ולפעמים הכול בא לידי ביטוי אצל אותו אדם. אבל לא משנה מה הדפוס האישי המסוים שלנו, הוא כולל תמיד את 3 היסודות של ההתמכרות: סבילות, התנזרות ונסיגה, אף שכנראה איננו מודעים להן בשעת מעשה. ואם אנו מחליפים התמכרות - דבר שכיח אצל אלה המנסים להיגמל מאחת - תהליך ההתמכרות יהיה זהה.

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 1 שבוע #151600

• pogy
  • חבר קבוע

לילה קשה מאוד
מלא תקשורת רעילה ומרחיקה ביני לבין אשתי
היא מאוד מאוד פגועה, ודורשת רשימה מדוקדקת של כל הזונות איתן הייתי, כולל תאריכים, תיאור. איזה אקט וכו׳

היא ברחה מהבית
אומרת שהיא לא מרגישה בבית

לא רוצה להיפרד
לא יכול לדמיין פרידה 
בטח לא פרידה כזו רעילה ואימפולסיבית

והכי גרוע - 
לא יכול לדמיין את עצמי עושה איזשהו תהליך
אם היא לא תהיה לצידי

אני יודע שאני אמור לרצות לעשות את זה עבור עצמי ולא עבורה
אבל היא המוטיבציה שלי
הזוגיות איתה והמשפחה שלנו היא המוטיבציה

אם זה נגמר - אין לי שום סיבה לרצות תהליך ריפוי/ניקוי/שינוי

(חוץ מזה שאני בכלל לא מסוגל לדמיין יותר מכמה שבועות ללא מגע)

אני בשפל המדרגה

והדחפים?
אני כ״כ בטראומה ואבל שאין לי כמעט דחפים

חוץ מפנטזיות על זה שאנחנו נפרדים 
והיא תיקח את הבית, ואת הילדים
ואני אלך ואכנס לחיים ארוכים ומלאי זונות
עד שייגמר הכסף, ואז לגמרי אעבור צד לנטיות הפוכות
רק בשביל עוד קצת מין זול בחינם

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 1 שבוע #151601

חבר יקר ואהוב מאד

אוהב אותך מאד מאד.
תודה על השיתוף הכנה.
משתתף איתך ברגשות הקשים
הפחדים, הלחצים, האי ודאות.
מצב לא פשוט בכלל בכלל בכלל.
לבי איתך ממש. דומע איתך.

האמת היא שאין לי הרבה מה לומר לך, חוץ מזה שאני מאד אוהב ורוצה בטובתך.

בכל אופן דבר קטן.
השבוע בקבוצה דיברו הרבה על "אלוקים אוהב".
אני מאמין שזה מושג שיכול לעזור לך קצת כעת.

ועוד דבר
יש בספר הגדול של AA (עמודים 70-71) הבטחות לעושי הצעדים.
הדגשתי כמה דברים, שרלוונטים כעת אליך.
אצלי הן התקיימו.
יש הרבה מאד דברים מהעבר. כמו למשל שקרוב ל-7 שנים בישיבה גדולה, למרות שגם למדתי הרבה מהמסכתות שלמדו בישיבה, בכל אופן כיון שהראש שלי היה במקום אחר, אין לי הרבה זכרון ממה שלמדתי, וכמובן גם לא השקעתי כוחות בלימוד כמו שהיום ב"ה אני יכול וזוכה להשקיע.
ומידי פעם כשעולים לי מחשבות על כך, אני לרגע מצטער, אבל מיד חוזר לשמוח במצב שבו אני נמצא היום, על הפתרון שאבא אוהב הביא לי, ועל הנסיון כח ותקוה שאני יכול להביא לאחרים, בפרט במקום הזה של לימוד התורה למכורים כמוני, שזה אחד הנסים הגדולים שקורים איתי היום, שזה לא ברור מאליו בכלל... ובכלל בכל ענין ההחלמה שאני יכול למסור ולשאת את המסר הלאה.
אני מאמין באמונה גמורה שגם אתה יכול לזכות לזה, אך כמובן אני לא יכול להיות עם ציפיות מה בדיוק יהיו המתנות שאקבל, כי החיים שלי מסורים לאבא אוהב, שהוא מנהל לי את החיים בצורה הטובה ביותר. גם במצבים הכי קשים, הוא מנהל אותי ומסדר לי את הדבר הנכון ביותר בשבילי. אני מאמין שהוא גם סידר שאסבול יותר בשימוש בתאווה, בשביל שאגיע יותר מהר לקבוצות, כמו שקרה בסוף שהגעתי לקבוצות בעקבות סיפור שקרה (לא שתפסו אותי על חם, זה כבר קרה כמה פעמים קודם לכן ע"י ההורים היקרים שלי, אבא זצ"ל ושתבדלחט"א אמי היקרה, וזה כמובן לא עזר) שעצם הסיפור הוא סיפור מוזר שקרה, וגם אחרי שזה קרה זה לא דבר שבהכרח שבגללו הייתי מגיע לקבוצות, אבל שם אלוקים הכניס לי את ההרגשה של צעד 0, שאיבדתי שליטה על החיים ואני צריך לעשות משהו עם עצמי.

אם השתדלנו בשלב זה בהתפתחותנו, נתפלא עוד לפני שנעבור את מחצית הדרך. נלמד שחרור ואושר חדשים. לא נצטער על העבר ולא נרצה לסגור עליו את הדלת, נבין את פירוש המילה שלווה ונדע שלום עם עצמנו, לא חשוב עד כמה נמוך שקענו, נראה כיצד הניסיון שלנו יכול לעזור לאחרים. הרגשת חוסר התועלת והרחמים העצמיים ייעלמו. לא נתעניין בדברים אנוכיים ונזכה בהתעניינות מחברינו. נאבד את העיסוק בעצמנו. הגישה שלנו לחיים תשתנה. הפחד בפני אנשים וחוסר הביטחון הכלכלי יעזבו אותנו. נדע בדרך אינטואיטיבית כיצד לנהוג במצבים שהיו מבלבלים אותנו בעבר. לפתע נגלה שאלוקים יעשה בשבילנו מה שלא יכולנו לעשות לבדנו.

האם אלו הבטחות מוגזמות? איננו חושבים כך. ראינו שהם קוימו ביננו-לעיתים במהירות לעיתים לאט יותר. הן תמיד תתגשמנה אם נפעל על מנת להשיגן.

בהצלחה רבה רבה
אם תרצה תוכל לכתוב לי במייל: matchilgye@gmail.com
גם אוכל למסור לך דרך המייל את הפלאפון שלי, אם תרצה

אוהב מאד מאד

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: אולי אני צריך עזרה? לפני 1 חודש, 1 שבוע #151627

• pogy
  • חבר קבוע

לא מאמין
אני פשוט לא מאמין, לא מצליח לעכל את המקום שאני נמצא בו
לא מאמין שאני זה שעשה את כל המעשים הרעים האלה
לא מאמין שאני זה שפגע באשתי האהובה כ״כ
לא מאמין שאשתי היקרה נמצאת במצב נוראי שכזה

אני חי בסרט
רע
מאוד

• עמוד: